Дружина Зеленського про роль першої леді: Мені страшно, але я себе налаштовую

22 квітня 2019, 12:51

Майбутня перша леді країни Олена Зеленська не приховує, що їй було б комфортніше поза інформаційним полем.

Вона хотіла б і далі займатися своєю роботою у "Кварталі 95", дітьми та не виходити у площину публічності. І сам Зеленський не проти такого бажання своєї жінки.

Про те, як вона налаштовується на нове життя і обов’язки, Олена розказала в інтерв’ю BBC.

Зеленська, як відомо, багато років працює у "Кварталі" одним із авторів. За освітою вона архітектор, але ніколи не працювала за спеціальністю.


"Мені подобається те, чим я займаюся, адже насправді робота має приносити задоволення. Те, що я роблю, приносить мені максимум задоволення", - зізналася Олена.

 
Олена Зеленська любить свою роботу у "95 кварталі" і хоче нею займатися і далі

У вільний час Зеленська разом із чоловіком багато займаються спортом. Також Олена намагається читати книжки, але останнім часом не дуже виходить.

"В мене зараз проблема, що кілька книг почала читати, але не можу завершити. Я люблю художню літературу. Намагалась читати освітню літературу, зараз багато різних книг із саморозвитку, але мене надовго не вистачає", - сказала вона.

"В основному читаю в електронному вигляді, хоча дуже люблю паперові книжки. Просто наш молодший син спить з нами, і йому треба вимикати світло. Тому максимум, що мені вдається - це почитати книгу з телефону перед сном", - додала Зеленська.

 
Раніше Олена розповідала, як Володимир проходив курс молодого бійця екстерном перед виборами

На запитання, хто з перших леді США їй більше подобається – Меланія чи Мішель, Олена сказала:

"Меланія Трамп, звичайно, шикарно виглядає, в неї чудовий стиль, але з Мішель мені було б цікавіше поспілкуватися. Думаю, це було б цікаво".

Усі побутові проблеми Зеленська вирішує самостійно, бо у чоловіка на них нема часу.

"Я непогано готую, іноді буває натхнення щось приготувати. Але сказати, що я дуже сильно люблю готувати - то ні. Мені допомагає мама іноді, у дітей є няня. Але коли є час, я можу щось смачненьке приготувати", - розказала новоспечена перша леді.

 

Щодо стилю, то Зеленська не проти українських дизайнерів.

"Мені подобаються українські дизайнери, зараз дуже багато красивого одягу. Я б, мабуть, не заглиблювалась в етнос, як Марина Порошенко. Це дуже гарно, але я більше тяжію до сучасних тенденцій", - зауважила Олена.

 
Національні мотиви в одязі не дуже подобаються Олені Зеленській

Останні місяці Зеленській дуже бракує часу на дітей. Їй складно поєднувати роботу, публічні виходи з чоловіком і виховання дочки і сина.

"…Хоча кожен день я повертаюся додому й кілька годин перед сном проводжу з дітьми. Поки що глобально нічого не змінилося, а далі мені потрібно буде вирішити, як розподілити свій час", - зазначила дружина Зеленського.

"Я проводжу час з дітьми, і Вова проводить. Він завжди був трудоголіком і ніколи рано додому не приходив. Зараз, звичайно, у нього емоційно важчий період, але щодо часу - це не дуже відрізняється від того, що було раніше. Тому я не втрачаю свідомості", - додала Олена.

Окрім дітей, у Зеленських є дві собаки - біла швейцарська вівчарка та чорний цвергшнауцер – та дуже нервовий папуга.

"Він дуже кричить, потім сидить і дивиться. Якось він почав виривати собі пір'я. Ми викликали орнітолога, аби нас проконсультували, що з ним не так. Орнітолог сказав, що він просто нервовий. Такий от у нас Кєша", - розказала Олена.

 

Роль першої леді лякає Зеленську. Вона чесно зізналася, що їй страшно, але вона намагається налаштуватися. Утім, Володимир не примушує дружину бути публічною.

"Він мені взагалі сказав, що ти можеш ніде не бути, повністю вийти з інформаційного поля і бути відсутньою в ньому. Чесно, я б хотіла бути відсутньою. Як вийде. Будемо думати, говорити. Можливо, тут є обов'язки, які неможливо на когось перекласти", - зізналася Олена.

"Але якщо це можливо, я б хотіла займатись тим, чим я займалась. З іншого боку, мені кажуть: є ж перші леді, які створюють фонди і займаються благодійністю. Я дуже серйозно до цього ставлюся, адже це величезна відповідальність. В це треба повністю зануритись, і я з цього приводу переживаю. З іншого боку, я розумію, що така персона, як перша леді, може привернути увагу до проблем тих, хто дійсно може допомогти. Для мене це дуже складно", - зазначила вона.

Нагадаємо, Володимир і Олена Зеленські у шлюбі вже 16 років. Вони мають 14-річну дочку Сашу та 6-річного сина Кирила.

Фото з Facebook Олени Зеленської, прес-служби "95 квартала" з сайту "BBC" та фото Ельдара Сарахмана

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів