"Їм все що заманеться": Цимбалюк із голим торсом показав, як повертає форму

15 грудня 2020, 14:04

Актор Тарас Цимбалюк зізнався, що через участь у проєкті "Танці з зірками" втратив 9 кілограмів, бо не тренувався у тренажерці.

Зараз він активно повертає форму заняттями в залі та харчуванням.

Як саме він це робить, Цимбалюк розписав у своєму Instagram.

"Після проєкту "Танці з зірками" почав трохи відновлювати графік тренувань, постити у сторіс вправи, і у вас почали з’являтися різні запитання : про дієту, кількість тренувань, час у залі тощо. Отже ,коротко відповім на кілька", - почав Тарас.


 
"Нагадаю, я дуже здувся, втратив 9 кіло, це зроблене в жовтні", - написав Тарас

"Харчуюсь я зараз досить збалансовано-хаотично. Тобто, на особливих дієтах не сиджу, їм все підряд, але ввечері стараюсь себе обмежувати, хоча пів години тому ми з Тіною заточили велику Ніццу. Одним словом, я зараз їм все що мені заманеться, але без фанатизму", - зізнався Цимбалюк.

 
А це вже свіже фото актора

"Зараз, поки мені дозволяє зайнятість, тренуюсь від 2 до 5 разів на тиждень. Як правило 1 - 1,5 години... Намагаюся задіювати усі групи м’язів, прес качаю кожне тренування (звичайно, постійно чергуючи вправи), - поділився актор.

 
"Особисто для мене заняття спортом - це, в якійсь мірі, чудовий психолог. Коли системно тренуєшся, починаєш випрацьовувати в собі внутрішній секундомір, ноги самі ідуть робити наступний підхід. Думки чудово розкладаються по полицях, думаєш про речі, котрі здаються далекими в буденному житті..." - ділиться Цимбалюк

Нагадаємо, у жовтні Тарас Цимбалюк потрапив до списку найсексуальніших митців 2020 року.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів