"Це як хід у шахах": інсайдер пояснив, чому Каньє Вест не збирається розлучатися з Кім Кардашян

23 березня 2021, 09:40

У лютому реалітізірка Кім Кардашян після майже семи років шлюбу подала на розлучення з репером Каньє Вестом. Артист же її рішучий крок у буквальному сенсі проігнорував, досі не зробивши жодних юридичних кроків у відповідь.

Чому так, інсайдер пояснив сайтові Hollywood Life.

Найголовніше - Каньє просто не вірить у те, що Кім справді хоче з ним розлучитися.

 
Артист вважає, що Кім оце все несерйозно
Фото з instagram кардашян

"Каньє не подав зустрічних документів у відповідь на заяву Кім про розлучення, оскільки досі не приймає того, що Кім доведе розлучення до кінця. Він знає, яка Кім, і знає, що вона не хоче цього робити", - повідомив інформатор.

"Він геть не вірить, що Кім дійсно збирається закінчити їхній шлюб. Каньє бачить це ях хід у шахах, саме тому він не реагує і нічого не робить. І він не планує найближчим часом подавати документи. Вся її сім'я спантеличена", - додало джерело.

 
Каньє Вест розлучення вирішив просто ігнорувати? Може, тоді попустить?

Вест та Кардашян продовжує мешкати нарізно: вона з дітьми в їхньому домі в Калабасас, він - на ранчо в Вайомінгу. Цікаво, що за кілька днів до того, як Кім подала на розлучення, чоловік вивіз із сімейної оселі деякі свої речі, зокрема 500 пар кросівок.

Як відомо, в подружжя є четверо спільних дітей віком від 1 рочку до 7. Кім згодна на опіку 50/50. А будь-які майнові чвари має попередити завбачливо укладений шлюбний контракт.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Від знайомства і до розлучення: історія стосунків Кім Кардашян та Каньє Веста

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів