"У того, що ви кажете дітям, є наслідки": Тарантіно заприсягнувся не давати ні копійки рідній матері

10 серпня 2021, 13:30

Американський режисер, сценарист, актор та мультимільйонер Квентін Тарантіно заявив, що його матір Конні не отримує від нього "жодного пенні". Він пообіцяв це собі ще в дитинстві.

Свою позицію 58-річна зірка пояснив у подкасті TheMoment, пише Hollywood Reporter.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Quentin Tarantino (@tarantinoxx)

Зі слів Квентіна, його матір дуже дратувало те, що в школі він, замість вчитися, писав сценарії. Жінка не вірила, що син колись досягне в цьому успіху.

"Вона мене за це довбала. І, посеред своєї маленької тиради, говорила: "О, і до речі, ця маленька сценаристська робітка? - робила пальцями лапки - "ця маленька сценаристська робітка, ось чим ти займаєшся? Це лайно тебе підведе!", - пригадав Тарантіно.


"Коли вона це мені з сарказмом говорила, я собі подумки казав: "Окей, леді. Коли я стану успішним сценаристом, ти ніколи не отримаєш ні пенні з мого успіху. Не буде тобі ні будинку. Не буде тобі ні подорожей, ні кадилака Елвіса для мамусі. Ти не отримаєш нічого за те, що таке говорила", - пояснив він.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Quentin Tarantino (@tarantinoxx)

Власне, своєї обіцянки Тарантіно дотримався не повністю. Він таки допоміг матері, коли та втрапила в халепу з податками. Але ні будинку, ні авта він Конні так і не купив.

"У того, що ви кажете своїм дітям, є наслідки! Запамятайте: є наслідки в вашого саркастичного тону, коли йдеться про те, що для них важливе", - наголосив він.

Як відомо, в Тарантіно є півторарічний син від співачки Даніелли Пік. Сценарист зважився на шлюб лише в віці 55 років.

Нагадаємо, батько Елтона Джона помер у 1992-му, жодного разу навіть не послухавши, як грає на фортепіано його син. А мати Дженніфер Аністон вважала доньку великим розчаруванням, бо з неї не вийшло моделі.

Мати Джонні Деппа лупцювала його та була "найлихішою людською істотою" з усіх, кого він зустрічав. Тим не менш, актор боготворив її та з перших же великих заробітків подарував будинок та Harley-Davidson.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Тарантіно у Каннах вигуляв молоду дружину і пояснив, чому не женився до 55 років

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів