"Останні роки я жила в пеклі": Саша Бо звернулася до підписників та вибачилася за обман

23 вересня 2021, 11:44

Блогерка Саша Пустовіт або Саша Бо, яка здійняла скандал у ЗМІ своїм інтерв’ю Маші Єфросиніній, звернулася до підписників із проханням пробачити її.

Дівчина визнала, що обманювала аудиторію, створюючи ідеальну картину свого шлюбу, до якої сама і прагнула.

Також Саша зізналася у вигоранні та комплексах і зауважила, що відпускає та пробачає своє минуле.

"Другий день прокидаюсь і не вірю, що те, що відбувається зараз - це не сон. Страшно, дивно, боляче і навіть цікаво отримувати такий удар. Таке враження, що тепер ви знаєте про мене усе і нехай не зовсім правду. Уявіть, якби усе те, що відбувається у вас в сім’ях, в думках, в житті в цілому - кожен міг прозоро бачити.. дивно, правда?", - написала Саша в Instagram.


 
Про наміри лікуватися від булімії Бо нічого не згадувала
фото з Instagram

"В якийсь момент я зрозуміла вчинок Ігоря. Хоч спочатку було дуже багато емоцій. Кожна сім’я має історії, за які не зручно. В кожної мами бували моменти зриву, за які потім так боліло серце і так себе звинувачувала. Історії між зятями, невістками, свекрухами, тещами - це ж класика… там завжди знайдеться тема, щоб за щось вчепитися і роздути", - зауважила блогерка.

"Я Саша. І у мене моє життя. Іноді не ідеальне, але за це я його люблю. Я маю комплекси та емоційні вигорання. Маю двох синів, яких обожнюю більше за все на світі. Та в складні моменти безсилля, самотності і відчаю я забувала про те, що вони ніяк не причетні до моїх труднощів. Останні роки я проживала у пеклі, і вибачте, що обманювала вас. Я створювала ідеальну картинку щасливого шлюбу, підтримки і розуміння для того, аби мотивуватись і прагнути до неї, і я вірю, що ви мене зрозумієте", - запевнила Саша.

 
Пустовів вибачилася за обман та ідеальну картинку своєї сім'ї, якої насправді не було

"Наші шляхи з Ігорем розійшлись. Та є те, заради чого ми станемо кращими. Є те, заради чого треба пробачати. Є те, заради чого треба відкривати серце. Це наші діти. Ніхто з нас не має інструкції до життя. Я вчусь. Я пробачаю і відпускаю. Далі - тільки краще ♥", - підсумувала дівчина.

 
Цікаво, як Саша та Ігор поділять опіку над синами...

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів