Соліст Kalush Orchestra про Євробачення: Вибору вже немає – ми мусимо перемогти

16 березня 2022, 12:00

Соліст гурту Kalush Orchestra Олег Псюк упевнений, що якщо кожен українець щодня допомагатиме хоча б кільком людям, ми точно швидко переможемо у війні з росією.

Сам він не лише активно волонтерить, а і готується до участі у Євробаченні, на яке поїде лише за перемогою.

Про те, чим Kalush Orchestra живе в умовах війни, Олег розповів в ефірі нацонального телемарафону.

"Наш гурт розділився зараз дуже сильно. Всі ми в різних областях. Хтось долучився до територіальної оборони, а я і ще декілька людей з гурту відкрили свою волонтерську організацію. Допомагаємо людям знаходити прихисток, переїжджати з гарячих точок. Шукаємо ліки", - повідомив Олег.


 
Олег зараз веде активну волонтерську діяльність
фото з instagram

ПРО ЄВРОБАЧЕННЯ

Ми взагалі планували зняти навіть кліп ("Стефанія"), але, на жаль, після 24-го лютого це стало неможливо. Пріоритети змістилися. Зараз набагато важливіше, щоб рідні люди були в безпеці. Стосовно виступу, то, звичайно, в цих умовах, навіть коли ми всі не разом поки що, ми все одно репетируємо. Наша вистава буде іншою. Ми плануємо її трошки урізноманітнити.

Буде все інакше. В любому випадку, ми знімемо резервне відео на випадок, якщо з нами, з кимось з нас щось станеться. Треба все одно представити Україну, і щоб був достойний виступ. Але маємо надію, що ми все ж таки поїдемо і виступимо.

 

ПРО ПІСНЮ

Я вважаю, що це доволі містична пісня. Спочатку, це була просто пісня, яку я присвятив своїй мамі. Після того ми її відправили на Нацвідбір і вона виграла. Тепер, коли почалась війна, дуже багато людей називають цю пісню гімном війни. І все це відбувається з однією піснею. Тому мені б хотілось, щоб ця пісня стала гімном нашої перемоги, а не тільки війни. А також перемогла на Євробаченні.

ПРО ПРОГНОЗИ БУКМЕКЕРІВ

Я бачив прогнози букмекерів, але вони мене точно не розслабляють. Типу вибору вже немає - ми мусимо перемогти. Але з таким настроєм ми і готуємось. Іншого результату ми не чекаємо. Їдемо тільки за перемогою.

 
Прогнози букмекерів щодо України не змінюються вже два тижні

ПРО СВОЮ МАЛУ

Моя мала раніше любила інші коктейлі. Час все поміняв. Тепер вона робить коктейлі Молотова і передає в тероборону. Всі мої зараз знайомі та друзі максимально згуртувались і це мене надзвичайно мотивує.

 
Дівчина Олега, Олександра тепер робить коктейлі Молотова

УКРАЇНЦЯМ

Я собі поставив ціль: кожний ранок просинаюся з думкою, чим я сьогодні можу допомогти людям. Стараюсь, щоб особисто я декільком людям допоміг. Плюс в мене є команда з 30 людей. Я вважаю, якщо кожен в Україні захоче допомогти хоча б декільком людям за день, то ми точно переможемо максимально швидко.

Єднаймося! І ніхто нас не зламає.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів