"Я б їм горлянку перегризла": Лазарєва засудила окупантів та заявила, що не соромиться бути росіянкою

8 квітня 2022, 18:00

Російська акторка Тетяна Лазарєва за тиждень до війни вирушила на зйомки до Києва, де і застала початок повномасштабного вторгнення.

У програмі "ЖВЛ" Тетяна розказала, як зустріла війну, засудила російських окупантів та прокоментувала позицію своїх колег.

"Я почула два вибухи. Я тоді не зрозуміла, що то було. А потім я почула якісь сирени. Вночі, коли ти чуєш сирени, то інтуїтивно розумієш, що щось тут не те", - згадала Тетяна.

 
На початку війни Лазарєва кілька днів провела в Києві

За її словами, пробачити окупантам вбивства мирних жителів - неможливо. Також Лазарєва зазначила, що найгірше в тому, що відбувається - це те, що страждають невинні діти.

"Те, що відбувається з дітьми, які у них травми, як їм це може змінити життя – це настільки жахливо! Я, чесно кажучи, згідна з деякими моїми друзями, які не розуміють, як взагалі українці можуть брати в полон росіян і гуманно з ними спілкуватися. Я б просто горлянку перегризла людині, яка з моєю дитиною таке зробила", - запевнила актриса.

 
Тетяна разом з донькою переїхали жити до Іспанії. Колишній чоловік акторки і батько її дітей, телеведучий Михайло Шац також приєднався до родини
фото з instagram

"Я далека від того, щоб спалювати свій паспорт. Я взагалі не соромлюся, що я росіянка. Мені соромно за те, що відбувається зараз. Я впевнена, що наша країна гідна кращого лідера, кращого життя і взагалі це прекрасна країна, в якій я виросла. Звичайно, я люблю свою країну. Наприклад, коли твоя дитина робить якусь дурість, тобі соромно. Але, з іншого боку, так буває", - сказала Лазарєва.

 
Тетяна вважає, що росія гідна кращого лідера, ніж путін
фото з instagram

Артистка також прокоментувала і позицію своїх російських колег.

"Валерій Меладзе, наприклад, він не мовчить. І він все втратив. Так і працюють репресії. Тепер в росії, уявіть собі, його неможливо буде послухати та подивитися ані по радіо, ані по телевізору", - розказала Тетяна.

"А ось Микола Басков... Йому дуже складно, всім дуже важко втрачати щось. А от стосовно Газманова, тут ніяких питань нема. Зрозуміло, що він усією своєю душею та пластичним тілом виступає за путіна...", - прокоментувала Лазарєва.

Нагадаємо, у травні 2014 Тетяна зізналася, що їй соромно за свою країну. А у вересні того ж року Лазарєва і російський телеведучий Михайло Шац взяли участь у "Марші миру" в Москві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Приходько засудила поведінку Лободи і Тодоренко під час війни

Пауліна Андрєєва звернулася до влади із закликом припинити війну

Настя Івлєєва закликала російський уряд припинити військові дії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів