Цимбалюк розповів, чому не будує планів на майбутнє, та закликав не забувати про підступність ворога

14 квітня 2022, 19:00

Актор Тарас Цимбалюк зізнався, що не будує планів на найближче майбутнє та закликав українців не забувати про підступність ворога, із яким воює наша держава.

Зробив він це у пості в Instagram.

"Мене вже кілька десятків разів запитали, що буде далі?... Цікаво, як зараз можна щось планувати? Пару місяців тому хтось думав, що деякі міста України за місяць будуть зруйновані на 70% чи 90%? Я - ні… Повірте, я не думаю зараз про проекти й зйомки… це зараз навіть не другорядна річ. Наша реальність чітко вбралася в чорно-біле. Головне зараз – тільки перемогти", – пише Тарас.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ТАРАС ЦИМБАЛЮК (@taras.tsymbaliuk)


"Особисто я не можу нічого планувати. Наш численний ворог – неадекватний у більшості своїх дій та планів. Але уміння наших героїв - ЗСУ примножуються і нарощуються з кожним днем, і вже є переконливою військовою силою, про яку говорить увесь світ. І ми віримо у перемогу!", – зізнався він.

Цимбалюк розповів, що при прийнятті рішень керується вказівками та порадами офіційних джерел. Зокрема, президента Володимира Зеленського та мера столиці Віталія Кличка. Актор переконаний, що хоч життя потроху і повертається до Києва, не варто забувати про постійну небезпеку.

 
фото instagram ТарасА Цимбалюка

"Потрібно розуміти, що війна ще далеко не закінчилась, і підступність окупанта нікуди не ділась. Ви ж бачите, там маразм тільки міцнішає", – підсумував він.

Нагадаємо, нещодавно дружина актора, дизайнерка Тіна Цимбалюк розповіла, як її родина перейшла на українську мову.

ЧИТАТЙТЕ ТАКОЖ:

"Не вимагайте, не гнобіть": дружина Цимбалюка розповіла, як її родина перейшла на українську

"Не нагулявся": Цимбалюк розкрив причину краху свого першого шлюбу

"Принижуєте не тільки себе, а і всю нашу країну": Цимбалюк обурений поведінкою деяких українських біженців за кордоном

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів