Гордон розповів, чи переходитиме на українську, та назвав Наташу Корольову ідіоткою

26 квітня 2022, 15:00

Журналіст і телеведучий Дмитро Гордон вважає, що російська мова та культура не повинні ототожнюватися з фашистською державою, на яку перетворилася росія. Сам він переходити виключно на українську не має намірів.

Про колективну провину росіян і про те, чим його прикро вразила співачка Наташа Корольова, Дмитро говорив у інтерв'ю "Слава+".

На думку Гордона, те, що росіяни перебувають під потужним впливом пропаганди, жодним чином їх не виправдовує.

 
Гордон вважає, що росіянам доведеться пройти покаяння, як німцям після Другої світової
фото з instagram гордона

"Я не хочу знати, чим вони поглинуті, хто вони, хто їхні батьки, хто їх виховував, як минають їхні дні, і що в їхніх головах. Вони всі винні. Всі, хто підтримує путіна, всі, хто підтримує війну проти України, винні. І їм за це доведеться відповідати", - наголосив він.

Окремим розчаруванням для журналіста стала поведінка Наташі Корольової, з котрою вони закінчували одну київську школу. Він називає її "м'яко кажучи, дивною".

"Дівчинка, яка з дитинства співала українські пісні в українському хорі, українська дівчинка. От що я засуджую - краще би вона промовчала, але вона, коли країна наша спливає кров'ю, вона постить у себе в інстаграмі рекламу своїх концертів в Урюпінську в росії. Мене це підірвало просто. Я не кажу про її тупого чоловіка з українським прізвищем Глушко, Нарзан або Тарзан, котрий говорить "давайте, хлопці, зачистіть цю бандерівську бридоту тощо", що він мені здався? А от вона, котра повинна була бодай помовчати... Промовчи, а ти концерти свої постиш, ідіотко", - обурився Дмитро.

 
Дмитро показує напрямок корабля російським загарбникам

Ідею "скасування" російської мови та культури Гордон не підтримує. Він вільно спілкується обома мовами та переходить із однієї на іншу залежно від компанії, в якій перебуває.

"Я ніколи не ототожнював і не ототожнюю російську мову з путіним або з кремлем. Російська мова - одна з великих мов, і російська культура - одна з великих культур. Чехов же не пов'язаний із путіним, і Рахманінов, і Майя Плісецька. Це не має жодного відношення до фашистської країни, до фашистської держави, до фашистського лідера. Російська мова - це мова, якою я розмовляв із дитинства, котрою я спілкуюся в родині і я себе не ламатиму", - пояснив він.

 

Як висловився журналіст, мова для нього "не є питанням самоідентифікації". Він категорично проти того, щоби в суспільстві через це сіявся розбрат.

"Сьогодні в окопах люди розмовляють здебільшого, буває, російською мовою. То що, вони - патріоти України чи ні? При чому тут мова? Мова в даному випадку не має жодного значення", - наголосив він.

Нагадаємо, продюсер Ігор Кондратюк вважає, що після перемоги російська культура в Україні повинна бути "виключно для інтимного користування", як і порнографія.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Побили горщики? Мама Корольової присвятила пост Україні після того, як її зять Тарзан оспівав "найдобріших" російських військових

Лоліта заявила, що Україна її зрадила, та побажала "вирішення питання з націоналістами"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів