Лоліта заявила, що Україна її зрадила, та побажала "вирішення питання з націоналістами"

15 квітня 2022, 09:56

Співачка Лоліта вважає, що це не вона зрадила свою рідну Україну, а Україна - її. Артистка, яка вже давно живе та заробляє в росії, бажає, щоби в Україні не стріляли, але, водночас, і "вирішили проблему з націоналістами".

Про це Лоліта заявила в ефірі радіостанції "Говорит Москва", коментуючи пропозицію українських депутатів щодо заборони музики країни-агресора.

"Я людина, котра вже шість років заборонена до в'їзду на свою батьківщину, а мені от в Інтернеті пишуть "ви зрадили свою батьківщину". А для початку батьківщина зрадила мене, якщо говорити серйозно. Я ж туди не на роботу, в мене мама, котрій 79 років, донька. Тому в мене до цього жодного ставлення. Мені все одно, які постанови. Мені аби не стріляли, не вбивали і вирішили питання з націоналістами. А вже якою мовою - хоч глухонімі всі", - наголосила виконавиця.

 
15-го квітня в Лоліти концерт у підмосков'ї, наприклад
фото з instagram лоліти

"Чесне слово, я не билася за можливість працювати, не писала покаянних листів із проханням мене пустити на Україну. Якщо моя батьківщина прийняла рішення, що я там нафіг не потрібна, отже, я там не потрібна", - додала вона.

На думку Лоліти, подібні ініціативи - це "величезні гроші та психологічний вплив", так само, як і атаки ботів у мережі.

"Я чесно можу сказати, те божевілля, що відбувається - справа не в мові. Заборонити людям говорити російською мовою неможливо, оскільки для багатьох українців це така сама рідна мова", - зазначила Лоліта.

Як відомо, коли росія розпочала війну проти України, мати та дочка Лоліти перебували в Києві. Їм довелося ховатися в підвалі від обстрілів окупантів. Через декілька днів родичі Лоліти приїхали до неї в росію.

Нагадаємо, співачка обурена тим, що останнім часом у москві здорожчали макарони й цукор.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Нічого не змінюється": Лоліта образилася за Повалій і висловила "фе" Зеленському

Лоліта назвала Крим Україною, а Геращенка – п*дарасом


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів