"38 днів спали у підвалі в машинах ": Кошовий із дружиною розповіли, чому залишилися в Україні

4 травня 2022, 16:55

Зірка студії "Квартал 95" Євген Кошовий, його дружина Ксенія та доньки під час війни залишаються в Україні. Як зізналася пара, 38 днів вони ночували в підземному гаражі та перші дні від страху "сралися всі" після того, як над їхнім домом збили російську ракету.

Також Євген поділився із "ЖВЛ" версією, чому, на його думку, владіміру путіну закортіло почати повномасштабну війну проти України.

"Мені здається, що дід чимось хворіє, і йому вже те життя як до сраки дверця. І він уже подумав, що треба залишити слід в історії. "Не буду Гітлером - буду путлєром", - припустив актор.

 
Євген із родиною в Україні
фото з instagram кошового

Ксенія розповіла, чим закінчилися всі її намагання донести правду до родичів, що живуть у її рідному Криму, окупованому росією.

"Доки я перша на нaписала, мені ніхто з них не писав, не дзвонив, нічого. Я перша написала, відповідь була така, що "ми вас дуже любимо, ми вас дуже чекаємо в Ялті, приїжджайте обов'язково". Я написала: "ви що, з глузду з'їхали? Куди приїжджати в Ялту? В нас війна! У нас убивають дітей, людей, старих." Я потім почала надсилати кадри, які безпосередньо підтверджують... Після цього мої сестри мене заблокували всюди, по всіх месенджерах", - поділилася жінка.

"Коли в якийсь момент в одному з месенджерів мене розблокували, я ще почала писати... коли я почала слати і текстові повідомлення, мовляв, ви розумієте, ви були у нас у гостях, у Києві, ви це все бачили, які нацисти, які фашисти, що ви взагалі собі уявляєте? І після всіх цих текстів, фотографій та відео моя сестра написала мені літеру Z, і все", - пригадала вона.

Кошові дякують ЗСУ за те, що ті "дають просратись" російським окупантам. Подружжя розповіло, що регулярно переписується з президентом та своїм другом Володимиром Зеленським, а один раз вони навіть бачилися особисто.

 
Зеленські та Кошові дружать родинами

"Я в нього питався: "Ти спиш?" Він каже: "Звичайно, сплю." Але просто знаючи Володимира Олександровича ще з акторської кар'єри - ми майже 20 років знайомі - то він і в мирне життя, коли працювали ми, він спав 4-5 годин. Тому я думаю, зараз для нього 20 хвилин, як Штірліц, і все. Головне, щоби їв і був у шапці. І в броніку", - наголосив Євген.

Кошовий пояснив, чому навіть не розглядає опції виїзду за кордон.

"Ми не можемо виїхати. Бо якби ми виїхали, я би собі не пробачив, чесно. Якщо президент тут, на місці, а ми - "гуляй-поле...", - поділився він.

"Ми 38 днів спали у підвалі в машинах разом із собаками, з дітьми, бабусями. Піднімалися лише перевдягтися, коли піднімалися - коли не піднімалися, особливо перші дні ми сиділи там безвилазно, тому що донька наша молодша першого вибуху так злякалася, що вона з істерикою взагалі піднімалася. Серафима. Ми вмовляли всіма способами, щоби вона піднялася хоча би перевдягтися та прийняти душ. І потім одразу ж спускалися разом із нею, щоби їй було спокійно", - згадала Ксенія.

 
Молодшій доньці Кошових 7 років
фото з instagram кошової

Зі слів жінки, їхня старша дівчинка, 14-річна Варя, сміливіша і першою почала наполягати, щоби спати вдома.

Ксенія вважає, що зараз, коли в Києві відносно спокійно, жалітися на щось - неправильно по відношенню до тих українців, котрі залишаються під щоденноми обстрілами. Заплакати вона собі дозволить лише після перемоги. Наразі ж Кошові підтримують одне одного та помагають армії.

Нагадаємо, Олександр Пікалов нещодавно вступив до Національної гвардії України.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Треба росію відлупцювати": Кравець розповіла, що кажуть про війну її діти, і які меми вона шле Зеленському

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів