"Не розуміли, коли впаде бомба на будинок": Амадор Лопес зі своєю мамою провів три жахливі тижні поблизу Макарова

11 травня 2022, 10:08

Хореограф, співак та учасник гурту "Rumbero’s" Амадор Лопес на початку війни три тижні провів у гарячій точці, поблизу Макарова, не маючи навіть змоги ховатися в укриття під час бомбардувань.

Весь цей час із артистом була його мама Марія, яка саме приїхала з Венесуели та відмовилася залишати сина.

Про це Лопес розповів "Зірковому шляху".

"Я хотів, щоб вона поїхала звідси. Я дуже хвилювався, що з нею робити. Тому що в Венесуелі також війна, це дуже небезпечно для неї. Тоді я поїхав до моєї подруги, яка живе недалеко від Києва. Але, як виявилось, це був не дуже правильний вибір, бо це був Макарівський район. І 3 тижні ми все бачили, відчували. Дякувати Богу, що все добре", - пригадав він.


 
Амадор із мамою
фото з instagram лопеса

"Для мене це відчуття, які я ніколи не забуду. Тому що я дуже хвилювався за маму. Я тримав це в собі, бо я не хотів, щоб мама хвилювалась. Мама плакала, незважаючи на те, що вона дуже сильна жінка, я розумів, що їй дуже страшно. Ми бачили, відчували все і взагалі не розуміли, коли впаде бомба на будинок. Тому що з кожним днем все ставало гірше. Будівля трусилася повністю. Там у нас не було бомбосховища, підвалу, нічого. Це дуже важко було", - зізнався артист.

Щойно з'явилася змога, Амадор із мамою поїхали на захід країни. Залишати Україну мама відмовилася.

"Вона сказала: "Я без тебе нікуди не поїду. Я теж українка, я теж буду з тобою". І це для мене дуже важливо було, вона підтримала мій вибір, що я українець, що хочу бути тут", - зізнався артист.

Зараз Лопес займається збором коштів для ЗСУ, проводить майстер-класи для дітей переселенців.

До речі, 3-го лютого, у свій день народження Амадор Лопес став громадянином України.

 
Українське громадянство артист отримав незадовго перед війною і дуже ним пишається

"Я дуже довго чекав на цю подію. Дуже багато проблем було, тому що у нас в країні нема посольства Венесуели і неможливо було відмовитися від венесуельського громадянства. Тому що в Україні неможливо мати подвійне громадянство. Але це відбулося, і я нарешті справжній українець. З паспортом, документами", - розказав він.

"Я зараз, як ніколи, дуже пишаюсь, що я українець, що я частина цього великого народу, великої держави, яка об’єднається, яка сильна духом, яка переможе обов’язково", - підкреслив Лопес.

Нагадаємо, зірковий шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво називає себе колумбійцем, який став українцем, та обіцяє битися разом із нами до кінця.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Узяла кота, валізи і побігла в бомбосховище": акторка Віталіна Біблів розказала, як 33 дні ховалася від обстрілів

"Безсонна ніч у Львові": зірка "Людей Ікс" Шрайбер побував у бомбосховищі й зізнався, що його там вразило

"Ніби вмерла частина мене": танцівник Назар Грабар показав свій знищений окупантами дім у Бучі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів