"За українцями зараз ховається весь світ": Хіменес-Браво пояснив, чому повернувся до Києва, і закликав не розкисати

6 квітня 2022, 10:00

Зірковий шефкухар Ектор Хіменес-Браво, котрий днями повернувся з Варшави до Києва, впевнений, що тепер він на своєму місці. Чому він вирішив так вчинити, і як його зустріла столиця, "колумбієць, який став українцем" розказав у Instagram.

Два великі дописи 50-річний Ектор розпочав словами "Я там, де маю бути".

"Їхати чи не їхати? Емоції були... Звісно, я дуже, дуже переживав. Багато хто писав мені в дірект "Екторе, не кваптеся", "рано повертатися". Але 95% повідомлень було - "ми на вас чекаємо, ви справжній українець", - поділився Хіменес-Браво.

 
Ектор повернувся з Польщі до України - туди, де має бути
фото з instagram хіменеса-браво

"Людям потрібно продовжувати жити. Українці тримають бойовий дух та оптимізм, незважаючи на трагедію, котру принесла росія. Я пишаюся (і повторюватиму це ще багато разів). Я пишаюся, що живу 12 рік в Україні. Я пишаюся українцями. За ними зараз ховається весь світ", - зазначив він.

Зі слів Хіменеса-Браво, першою чергою він відвідав Бучу та Ірпінь, який вважає своїм домом та віддушиною.

"Я збагнув, що російський народ, всі, хто це коїв, підтримує або навіть мовчить - це не люди. Я не знаю, що вони, вони як бактерія, як вірус. Люди такого не роблять", - написав зірка.

Шефкухар зізнався, що побачене тепер постійно в нього в голові, і він не може нормально спати.

"Але щоразу, коли я проїжджаю та бачу військових. Позитивних, заряджених - вони надихають мене на нові звершення. Всім своїм виглядом вони наче говорять нам: "не сцяти", "треба боротися", "не розкисати". Якщо ми розкиснемо - то ці люди загинули марно. Ми не повинні цього допустити. Ми мусимо чіплятися за кожну можливість допомогти. За кожен сантиметр землі. Щоби все це було не марно", - наголосив Ектор.

 
Шефкухар поділився оптимістичною довоєнною світлиною

Саме тому, підсумував Хіменес-Браво, він приїхав до Києва.

"Усі, хто в Україні працює під бомбами вже 40 днів війни - психологічно втомлюються. Я приїхав додати свіжих сил. Як кажуть у футболі, "заміна гравця". Закликаю всіх, хто може, повертатися і допомагати Україні. Щоби не читати потім в історії "трохи не дотиснули", "трішки не вистачило". Досить сумних моментів в історії України та героїв посмертно. Герої повинні жити. Україна має перемогти", - підкреслив телекухар.

Нагадаємо, 62-річний актор Станіслав Боклан під час війни залишається в Києві та допомагає територіальній обороні захищати будинки від мародерів.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Ми стали браттями та сестрами!": Астаф'єва подякувала українцям за єдність

"Війна - не відпустка": Комаров розказав, як українці в тилу можуть допомагати

"Перевершили самі себе": Падалко розповіла, що думає про українців

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів