Alekseev розповів про бажання своєї дівчини з "ВІА Гри" позбутися російського паспорту та про "українців у тилу Кремля"

11 травня 2022, 16:10

Співак Alekseev (справжнє ім’я Микита Алєксєєв – ред.) у нещодавньому інтерв’ю поділився подробицями щодо російського громадянства коханої дівчини, солістки гурту "ВІА Гра" Уляни Синецької.

У розмові зі Славою Дьоміним співак розповів, чи підтримує вона укаїнців та які має плани стосовно паспорту.

Alekseev пригадує, що 24-го лютого його дівчина перебувала в Європі. За словами артиста, Уляна дуже хотіла приїхати в Україну. Однак він заборонив їй це робити у перші тижні війни, бо переживав за її безпеку.

"Зараз вона тут зі мною. Зрозуміло, якщо вона повернулася сюди (до України – ред.), то вона абсолютно на нашому боці. Сильно вірить в те, що добро на нашій стороні. І я, як чоловік, який її дуже кохає, хочу найкращого для неї. Тому так, згодом будемо змінювати громадянство", – сказав він.


 
Пара разом живе в Києві вже 4 роки
фото instagram Alekseev

Виконавець також розповів, що аби Уляна могла заїхати до України, їм довелося пройти чимало процедур.

"Я поставив її на облік у СБУ. Згодом отримали відповідь, що вона може в’їхати… Знаю, це (зміна громадянства – ред.) буде дуже важко. Але вона живе в Україні 4 роки… І хоче жити тут зі мною", – каже Alekseev.

Звісно, не оминули тему українських артистів у росії. Alekseev, який до війни був популярний там, зізнався, що російський шоубізнес для нього тепер закритий.

"Для мене весь цей світ (російського – ред.) шоубізнесу після всього, що сталося, більше нецікавий… Я хотів спершу щось написати, але потім подумав, навіщо я буду витрачати свою енергію. Там все зрозуміло", – говорить він.

 
Чимало російських прихильників відписалося від артитса в соцмережах із моменту початку війни

"Те саме стосується наших артистів там (у росії – ред.)... Ментал інший…", – розповідає Alekseev і додає, що логіка багатьох російських людей побудована довкола "неможливості" змінити ситуацію. Мовляв, вони вважають себе безсилими.

"Але що значить, в тебе нема можливості… Вас мільйони, а там сидить шайка. Вас набагато більше. Ви все можете. Ви просто не хочете. І от наші артисти, які живуть вже довго там, вони вже цей ментал перейняли. У них вже менше українського, цієї боротьби за свою свободу, за своє майбутнє. І це дратує більш за все", – говорить артист.

 

Наприкінці інтерв’ю співак звернувся до росіян.

"Я хочу сказати росіянам, що те, що відбулося, це вже не забути. Це вже у серцях багатьох поколінь майбутніх. І цю кров не змити. Її не сховати і, звісно, за це доведеться відповідати всіх, хто до цього причетний. І тим хто знаходився осторонь, і тим, хто вирішив закрити очі", – сказав артист.

"Це – зло. Абсолютне зло… Це велика трагедія. І не лише для України… Для всіх людей зі здоровим глуздом очевидно, що росія на стороні абсолютного зла", – підсумував він.

Нагадаємо, у 2018-му році Alekseev брав участь у Євробаченні від Білорусі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Alekseev закрутив роман із наймолодшою з "ВІА Гри". ФОТО

"Не гомофоб" Alekseev прокоментував стосунки з учасницею "ВІА Гри"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів