"Не знаю, що було б, якби не діти": Саша Бо розказала про початок війни та підтримку синів

12 травня 2022, 16:00

Блогерка Саша Бо, яка разом з двома малюками протягом двох місяців встигла пожити і у Відні, і в Будапешті, на початку квітня повернулася на батьківщину.

У відео на YouTube вона розказала, які плани в неї були на початку війни, та як діти допомогли їй пережити важкі часи.

"Стало страшно, тому що здійснилося те, чого я боялася. Збоку дітки, і, перша моя думка: "куди тікати і що робити?". Зразу обдзвонюєш всіх своїх рідних, близьких тобі людей з питаннями: "де ти і як ти". Це такий стан прострації, коли ти з переляку наче перебуваєш в іншій реальності", - розказала Саша.

 
24 лютого Олександра обдзвонювала всіх близьких людей
скріншот з відео YouTube

За словами блогерки, в перший день вторгнення російських окупантів в неї було багато планів та роботи, але вона разом із родиною відразу вирушила до батьків.

Молода матуся також повідомила, за кого вона найбільше хвилювалася впродовж війни.

 

"Як мама, однозначно, найбільше я хвилювалася зі дітей. За себе я взагалі не хвилююся. Я в будь-який момент можу кудись вибігти, сховатися, поїхати. От з маленькими дітками це складніше. В першу чергу мама думає про них", - зазначила вона.

"Я панікер. Я не знаю, що зі мною було б, якби не діти. Вони мотивують жити далі, працювати, рухатись... Я тримаю себе в руках. Мама має бути сильною, має подавати приклад. Діти дуже відчувають батьків, особливо настрій матері", - розказала Саша.

 
Наразі Саша разом з малими перебуває в рідному місті

"Я відчувала провину, через те, що я не в Україні. Відчувала потребу повернутися до Івано-Франківська. Я захотіла додому, захотіла на роботу. Ми прийняли рішення помінятися з батьками. Вони приїхали посидіти з дітками, а я повернулася. Я дуже сумувала, але мені було спокійно, бо вони там", - зізналася блогерка.

Нагадаємо, раніше Саша порадила матусям, як спілкуватися з дітьми під час війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Саша Бо порадила матусям, як правильно розказувати дітям про війну

Саша Бо звернулася до росіян зі спробою пояснити, що українців не потрібно рятувати

"Тільки кохання врятує цей світ": Саша Бо оголосила про заручини

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів