Українська правда

Саша Бо росіянам: "Нас не надо спасать, мы не хотим в Россию"

Тетяна Сухачова — 2 березня 2022, 18:55
Саша Бо росіянам: Нас не надо спасать, мы не хотим в Россию

На відміну від російських, українські інфлюєнсери не ховають голови у пісок.

Блогерка-мільйонниця Саша Бо звернулася до російської частини своєї аудиторії зі спробою пояснити їм, що українців таки не потрібно рятувати.

Саша, яка, власне, родом з Івано-Франківська, на своєму прикладі пояснює, що таке жити там, "де страшні бандерівці".


 
 

Нагадаємо, днями російські селебріті, які пропагували путінську брехню отримали "листи щастя" від українців.



війна
Останні матеріали
Більше матеріалів