Соловій: Ненавиділа русню ще до того, як це стало мейнстрімом

20 травня 2022, 17:30

Впродовж війни співачка Христина Соловій підтримує наших захисників, співаючи на благодійних концертах в різних країнах Європи.

В інтерв'ю для каналу Футбол 24 вона розказала, як ставиться до росіян, чи збирається колись взяти участь у Євробаченні та що думає про виконавців з рф.

"Скажімо так: я ненавиділа русню ще до того, як це стало мейнстрімом. Моєї ненависті вистачає на те, щоб просто стерти з лиця Землі весь цей народ, людей без роду і племені - вони ж не знають, хто вони і звідки", - наголосила співачка.

 
Виконавиця ненавиділа росіян ще з самого дитинства
фото з instagram Соловій

"Вони, можна сказати, по-своєму нещасні, тому що їх годували всім цим лайном упродовж десятиріччя. Зараз ми бачимо націю-паразит, культура якої, як виявилось, гнила зсередини. Вона надалі не повинна розповсюджуватись, як ракові метастази. Це все потрібно утилізувати - не тільки з нашої культури, але й з культури всього світу", - зазначила Соловій.

За словами виконавиці, вона мріє, щоб люди відчули свою українську ідентичність.

"Я зростала у дуже проукраїнському, україноцентричному середовищі. Ще з пелюшок із ненавистю до русні. Свого дідуся я ніколи не бачила, бо його закатували кагебісти. Уся моя родинна історія побудована на гніті України росією", - наголосила артистка.

 
Соловій мріє, щоби люди відчули свою українську ідентичність

Дівчина також розказала, як відтепер ставиться до творчості російських музикантів, зокрема й до співачки Земфіри, пісні якої вона полюбляла.

"Хотілось би відповісти якоюсь красивою метафорою… Я нічого не відчула. Я просто відмовилась від цієї артистки, як і від багатьох інших. Нам просто стало абсолютно байдуже до всієї їхньої музики, до всієї їхньої літератури, культури. Навіть ті, хто якимось чином вселяв нам довіру, як імовірна альтернатива теперішній російській владі, - вони показали себе, як абсолютне ніщо", - наголосила співачка.

"Вони не можуть ні на що вплинути, вони не здатні піднятися і згуртувати людей, тому що це - раби. Всі ці артисти, включно із Земфірою і Ренатою Літвіновою, не зробили нічого. Вони для мене мертві", - підбила підсумки Соловій.

 
11 травня українці зіграли з футбольним клубом "Боруссія" з Менхенгладбаха. Перед початком матчу Соловій виконала гімн України

А ще Христина відповіла на питання, чи збирається вона брати участь у пісенному конкурсі Євробачення в майбутньому.

"Мене запрошують, відколи відбувся мій дебют, з 2015 року. Спочатку я була категорично проти. Вважала, що це не мій конкурс. І не вважаю себе великою вокалісткою. Я скоріше автор та виконавець своїх пісень", - поділилася думками Соловій.

 

Співачка вважає, що написати класну пісню для участі у заході - недостатньо. Потрібно, щоб вона сподобалася всій Європі, репрезентувала країну виконавця, повинно збігтися кілька факторів.

Нагадаємо, раніше Христина присвятила пісню молоді, яка зараз захищає Україну.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Христина Соловій присвятила пісню захисникам України

Kalush Orchestra розказали, що їм не дали показати на сцені Євробачення


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів