Kalush Orchestra розказали, що їм не дали показати на сцені Євробачення, та як організатори відреагували на заклик про "Азовсталь"

16 травня 2022, 10:30

14-го травня у фіналі Євробачення переможці від України, учасники гурту Kalush Orchestra попри побоювання дискваліфікації закликали Європу і світ допомогти врятувати Маріуполь та "Азовсталь".

В ефірі телемарафону "Єдині новини" директор гурту Микола Кучерявий розказав, що саме їм не дозволили показати під час виступу, та як європейці відреагували на промову про "Азовсталь".

"Звісно, коли ми думали над промовою та над своїм меседжем, які мали говорити в Турині, ми думали сказати щось більш лайтове. Але ситуація в Україні вкрай непроста. Не використати Євробачення як майданчик, щоб нагадати всьому світові про війну в Україні ми не мали права", - зазначив він.

 
Учасники гурту зі сцени закликали врятувати Маріуполь та "Азовсталь"

За словами Кучерявого, організатори заходу кілька разів змінювали номер Kalush Orchestra через політичний меседж.

"У нас забрали протитанкові їжаки, аплікацію, як летіло ніби тіло душі. Сказали, що це політика", - розказав директор гурту.

 
Європейці підтримали українців і дали хлопцям можливість висловитися про війну

Після заяви гурту зі сцени про Маріуполь та "Азовсталь" Європейська мовна спілка (EBU) зателефонувала до голови української делегації.

"EBU поцікавилася, що саме ми сказали зі сцени і який саме меседж ми бачимо. Ми сказали, що не закликаємо до насильства, а закликаємо до допомоги. І тому Європа пішла нам назустріч і не дискваліфікувала", - повідомив Микола Кучерявий.

Нагадаємо, раніше Kalush Orchestra оприлюднили пронизливий кліп на пісню-переможницю "Stefania".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Наступне Євробачення - в українському Криму: найкращі меми про перемогу Kalush Orchestra

Не хотіли образити Польщу: в українському журі Євробачення пояснили 0 балів для Ochman

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів