"Було декілька нервових спалахів": Остап Ступка розповів про стосунки з дружиною під час війни і прокоментував розлучення сина

26 травня 2022, 14:20

Актор Остап Ступка під час війни залишається в Києві, займається театром і волонтерством. Не бажає нікуди від нього їхати й дружина Дарина - як пожартував чоловік, "поруч, насторожі".

Як змінилися їхні стосунки за ці важкі три місяці, і як він поставився до розлучення сина, Дмитра Ступки з Поліною Логуновою, 54-річна зірка розказав "Зірковому шляху".

"Ти бережеш свій дім, а він у відповідь береже тебе", - так пояснив Остап своє набажання покидати столицю.

"Було в нас із дружиною декілька нервових спалахів у перші тижні війни. Це зрозуміло, на такому нерві все переживалося", - пригадав він.


 
Остап Ступка перебуває у третьому шлюбі
фото getty images

"Треба навчитися відволікатися для збереження своєї психіки й психіки тих, хто тебе оточує. Це можуть бути різні побутові справи, по хаті щось зробити чи елементарно десь поїхати по якихось речах із допомоги, по зустрічах по мистецьких проектах, тобто підтримувати в собі нормальність існування під час воєнного стану", - порадив актор.

Дає поради Остап і своєму синові Дмитру Ступці, який зараз розлучається. Його рішення він підтримав.

"Кажу, щоби заспокоївся, не звертав уваги ні на які випади можливі... ну, в них там своя історія. І теж щоби відволікався від цих справ. Бо він сумує за малою, за донькою Богданкою. В таких умовах діти, звичайно, не повинні страждати насамперед... Я думаю, що він хороший батько, він робить усе для того, щоби підтримувати стосунки з малечею, з дитячим світом Богдани", - запевнив актор.

Остап зізнався, що йому самому зараз не вдається підтримувати стосунки з онукою. Мовляв, із "іншою стороною" він зараз не комунікує, але колись сподівається все надолужити з Богданою.

 
Іще влітку 2021-го Дмитро, Поліна та Богдана виходили в світ разом
фото getty images

Також Ступка розповів, що з початку війни намагався достукатися до своїх колег у росії, надто тих, хто має українське коріння - Федора Бондарчука, Сергія Гармаша. Жодної відповіді він від них не дочекався і визнає: у сучасній "московії" є чимало "манкуртів".

Актор не сумнівається, що Україна переживе "кляту орду" та розквітне, але це забере ще дуже багато зусиль.

"Якби нація була так згуртована до війни, а не займалася з’ясовуванням стосунків, у тому числі політичних… Але так Господь Бог розпорядився, що зараз ми маємо пережити кляту орду, що нас насправді так згуртувала. Відмовитися від усіх радянських речей, бо радянські речі, вони ж досі існують, існували принаймні до 24-го лютого, - сказав він.

На думку Ступки, "ехо комунізму" відчувалося донедавна в різних сферах.

"Ми були занадто толерантні до представників деяких політичних партій. Я би навіть сказав, до деяких фріків із політичних партій, які зараз відкривають свого чорного рота на московщині, обливають нашу країну брудом... В цьому питанні нам треба бути різкішими. Ворог небезпечний, підступний, жорстокий, нахабний. І ми його поборемо, звичайно. Але на це підуть великі сили", - визнав він.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Богдан Бенюк: кремль буде палати! Щит український буде прибитий на воротах у кремлі

Ступка покрасувався у вишиванці та пояснив, чому він не в Україні, а у США

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів