"Війна знімає маски": Комаров пояснив, чому довго не з'являвся у соцмережі, та закликав жити в реальному світі

26 травня 2022, 16:32

Журналіст і телеведучий Дмитро Комаров обурився, що його часто питають, чому він давно не з'являвся у соцмережах.

Майже після місячної перерви мандрівник зробив пост, у якому поміркував про оманливість віртуального життя і закликав жити життя реальне, незважаючи на війну.

"Тебе не було давно в соцмережах", - це питання, скажу м'яко, мене задовбало. Помер, вбили тощо. Увага: тому, що "довго" не був в соцмережах)) А що таке довго? А як часто я маю писати? І чи повинен взагалі? Хто це визначає? Я не збирався писати цей пост, але по дорозі на зустріч знову запитали, чи живий, тому що немає в соцмережах. Якщо хтось переживає – я зобов'язаний повідомити: ось сьогоднішня фотка. Працюю. Сьогодні у піджаку. Вчора у камуфляжі. А завтра буде завтра", - заявив Дмитро.

 
Таке фото - рідкість на сторінці Комарова

"Друзі, соцмережі – це віртуальний світ. Там легко жити у вигаданій реальності. Але війна знімає маски. І навіть у соцмережах видно, хто справжній, а хто намагається виглядати таким, яким не є. Я міг би сьогодні запиляти одну з тисяч фоток, зроблених на передовій - в окопах, під градами, на танку. І ви навіть не дізналися б, що я в місті.

Міг би не постити сьогоднішнє фото у піджаку, щоб не засудили: "а як же – війна, а він у піджачку катається". Але я не брешу. А якщо про мене хтось скаже, подумає чи напише гидоту – мені пофіг. У мене є життя, в якому чіткі пріоритети. І соцмережі там не в першій і навіть не в другій десятці. Це інструмент журналіста для спілкування з аудиторією, коли є потреба", - наголосив Комаров.

 
Протягом війни Дмитро знімає зруйновані окупантами міста. Це фото з Харкова

Також Дмитро додав, що соцмережі у руках чесних людей допомагають збирати гроші і працювати на інформаційному фронті.

Наостанок журналіст подякував тим, хто за нього переживає, та побажав усім жити, незважаючи на війну, та цінувати кожен день.

"Жити у реальному світі, а не в соцмережах. Соцмережі, дозуючи, використовуватиме як джерело інформації. Цінувати свою сім'ю та країну. Ось за що можна віддати життя. За сім'ю та Україну. Все інше – другорядне", - підсумував Комаров.

 

Нагадаємо, ще у березні Комарова офіційно зарахували до списку ворогів росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Мовчазна згода росіян – співучасть": Комаров показав зруйнований "армією вбивць" Харків

"Війна - не відпустка": Комаров розказав, як українці в тилу можуть допомагати

"Ласкаво просимо назад в СРСР": Комаров попередив росіян про кінець, за яким дід спостерігатиме з бункера

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів