Різатдінова розказала про знайомство з коханим та плани щодо українського весілля

14 червня 2022, 13:20

28-річна олімпійська призерка з художньої гімнастики Ганна Різатдінова уже рік як закохана. І хоча ім'я свого обранця вона поки не розголошує, зізнається, що хотіла б пов'язати з ним своє подальше життя.

Аня вже познайомила бойфренда з 4-річним сином Ромою і мріє про справжнє українське весілля.

Про все це спортсменка розповіла в програмі "Зірковий шлях".

Різатдінова з сином на початку війни перебралася до родичів у Болгарію. Але розлука з Україною дається їй нелегко, що коханий залишається на батьківщині.


"Я багато плакала і дуже переживала. Розумієте, я довго чекала на своє особисте щастя, і ось воно нарешті є, але мій хлопець залишився в Україні. Це його обов’язок. Зараз він допомагає ЗСУ. Мені це дуже важко далося, цей розрив із ним. Тому мій психологічний стан дуже пригнічений", - зізналася Аня.

 
Після болючого розриву з Олександром Онищенком Ганна довго чекала на нові щасливі стосунки
фото з instagram

Аня розказала, що познайомилася зі своїм хлопцем рік тому.

"Ніхто нічого не планував. Він мені написав у соцмережі, ми почали спілкуватися, далі зустрілися. Він допомагав відкривати академію. Все почалося зі спілкування про роботу, але вже після першої зустрічі я зрозуміла, що це він. Подзвонила мамі і сказала: все, це воно", - згадала гімнастка.

Розголошувати особу коханого Ганна не стала, бо вважає, що це не на часі.

"Зараз головне, щоб ми перемогли, повернулися, і тоді, думаю, буде справжнє українське весілля. Дуже цього хочу, але після перемоги. А зараз не до особистого життя... Пропозицію мені поки не зробили. Ми такі діячі… багато планів. Але під час війни вже були думки розписатися", - зізналася Різатдінова.

 
Коханий Ані поки не воює, але, за її словами, візьме зброю, якщо буде треба. "Він має чітку громадянську позицію, і я ним пишаюся", - запевнила вона

Також Аня зауважила, що її син вже знайомий з її бойфрендом.

"Дуже хвилювалася, як прийме мене хлопець із дитиною. Дуже сумнівалася. Але він прийняв. І вони з Ромою спілкуються. Для мене це просто свято", - сказала гімнастка.

На запитання, що вона не встигла до війни і про шо тепер шкодує, Різатдінова відповіла:

"Жалкую, що не встигла зробити таке українське весілля. Треба було. Але все було ні до цього. Але війна показала, що не треба чогось чекати. Треба робити, якщо серце тобі підказує, що це воно".

 
Син Ані від Онищенка народився у листопаді 2017 року

Нагадаємо, у березні Різатдінова приїздила на тиждень в Україну, щоби взяти деякі речі та побачитися з коханим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Якщо тренуватися, то тільки так": Різатдінова показала воркаут під пісню Kalush Orchestra для Євробачення. ВІДЕО

Різатдінова показала, якими вправами рятується від депресії під час війни

"Неможливо пояснити дітям, чому їхні будинки бомблять": Різатдінова згадала загиблу 11-річну гімнастку та звернулася до росіян

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів