Російський продюсер Козирєв про скасування їхньої культури: В дупу її, якщо в результаті виходить Буча

17 червня 2022, 16:10

Російський продюсер та радіоведучий Михайло Козирєв впевнений, що скасування російської культури і те, на що жаліються нині його співвітчизники – це мізер у порівнянні із стражданнями українців.

Про це він розповів у інтерв’ю виданню "Новая газета".

Козирєв, який свого часу дав квиток у життя багатьом російським виконавцям, зокрема, і прокремлівській співачці Юлії Чичеріній, впевнений, що війна росії проти України – це "катастрофа, якої світ не бачив із часів Другої світової".

"Я у страшному сні не міг уявити, що ми опинимося у цьому місці історії. Що моя країна ініціює повномасштабну війну і розгорнеться катастрофа… Для мене це особисте, бо мені доводиться підписатися під власною поразкою і поховати всі ілюзії і надії змінити якось країну та її культурний простір", – каже продюсер.

 
Михайло разом із дружиною Анастасією наразі у Лондоні
фото facebook Михайла Козирєва

"Всі ці нескінченні дискусії про долю російської культури здаються якимось скотством, коли я думаю про своїх друзів в Україні. У моєї дружини Насті батьки із Сєвєродонецька. Квартира, яка у них там була, зруйнована", – розповідає він.

"І кожного разу, коли я натикаюсь на срач щодо скасування російської культури… все це якась недоречна фігня у порівнянні із тим, що мої друзі та родичі кілька тижнів жили у підвалах, рятуючи своїх дітей від голоду", – наголошує Козирєв.

 

"Ці рефлексії зараз на хрін нікому не потрібні. Треба просто мовчати, бо ми виглядаємо як бездушні скоти у ставленні до українців", – продовжує він.

Продюсер переконаний, що закиди про "вєлікую русскую культуру" нічого не варті, якщо виховані на ній люди роблять такі звірства.

"Ну її в дупу, цю російську культуру, якщо в результаті виходить Буча", – підсумував він.

 

Нагадаємо, нещодавно російський співак Андрій Макаревич заявив, що викреслює зі свого оточення людей, які підтримують війну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Це і є фашизм": Гребенщиков засудив війну проти України та назвав російську верхівку психічно хворою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів