Данилко розказав, чому не бачить себе на передовій, та що думає про "відвідувачів ресторанів" під час війни

21 червня 2022, 11:30

Артист Андрій Данилко протягом війни залишається в Києві і підбадьорює українців своїм почуттям гумору та вірою в найкраще.

В інтерв'ю на YouTube-каналі ICTV він розказав, чому наразі не пішов би на передову, та як ставиться до тих, хто відволікається і відвідує ресторани впродовж цього часу.

"Дуже дивне питання. Це все одно, що сказати "Це те саме, що сказати: "Залужний, давайте ми наклеїмо ваш плакат на Палаці "Україна" і скажемо: "Співає і розповідає Залужний", - порівняв артист.

"Це мають робити професіонали. Звісно, якщо трапиться якась там ситуація, напевно доведеться це зробити (взяти до рук зброю - ред). Я не та людина, я не військовий.

Мають бути професіонали у кожній справі. Дивіться, який показник, коли набрали цих дурних неповнолітніх строковиків в рф, які вперше у житті бачать автомат. І що? Повідривало ноги - нікого немає", - наголосив він.

 
Данилко вважає, що краще не брати до рук зброю, якщо не володієш нею на достатньому рівні

Андрій також прокоментував, як ставиться до тих, хто відпочиває та відвідує ресторани під час війни.

"З порозумінням. Я не бачу тут нічого жахливого, коли більш-менш спокійно і люди можуть сісти випити кави, поспілкуватися, відволіктися, подивитися кіно. Вони нічого не забувають, лише намагаються піти звідти, щоби не перебувати в тому жахливому стані.

Страшно - це коли паніка, коли всі постійно це обговорюють. Потрібно відволікатися і не руйнувати себе", - підсумував Данилко.

Нагадаємо, раніше Андрій на власному прикладі показав, як потрібно відпочивати від поганих і негативних новин. Артист разом зі своєю колегою Інною Білоконь порелаксували на травичці та наробили багато спільних знімків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Братські народи закінчилися в 2014-му": Данилко пояснив, чому все ж вважає, що проти України воює не росія, а путін

Данилко пояснив, чому ніколи не брав дарунків від олігархів, та назвав Баскова пристосуванцем

"Не зможу бути на похороні путіна": Данилко "засмутився" через заборону в'їзду до росії на 50 років


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів