"Братські народи закінчилися в 2014-му": Данилко пояснив, чому все ж вважає, що проти України воює не росія, а путін

29 квітня 2022, 17:10

Артист Андрій Данилко переконаний, що поняття "братські народи" втратило сенс задовго до початку війни. Але не вважає її війною росії проти України.

Про це, а також про те, чому він вбачає фальш у поведінці Світлани Лободи, він говорив у інтерв'ю "Говорящим головам".

Анексію росією Криму Данилко порівняв із уявною ситуацію, де сестра заходить до брата в квартиру і виносить звідти мікрохвильовку, аргументуючи тим, що її, мовляв, колись подарували дядько з тіткою. І коли та ж сестра знову вдирається о 4-тій ранку, то слідує реакція: "ти не офігіла?".

 
Андрій вважає, що росіяни та українці давно перестали бути "братськими народами"
фото з Instagram

"Ці "братські народи", мені здається, закінчилися в 2014-му році, а 24-го (лютого) це було підтвердження", - сказав Андрій.

"Це війна путіна. Зрозуміло, що зараз така загострена фаза, і все російське видається ворожим, зрозуміло... Але це війна путіна, і все може закінчити лише путін. Це його бачення ситуації, це його керівництво, це ті люди, яких він набрав за 20 років, які... я не знаю, як він їх тримає, якимись компроматами, хабарями, я не знаю... Це людина, яка повірила в те, що він - Месія, людина, яка хоче залишитися в підручниках, їздить по якихось святих місцях... Він схиблений на окультних якихось справах. Візьміть того ж Гітлера чи Сталіна, вони теж дуже захоплювалися цими всіма речами. Ми всі знаємо їхній кінець. І бажаю йому такого ж", - заявив він.

Зі слів Данилка, від початку війни з ним зв'язувалися 3-4 артистів із росії, які не підтримують того, що відбувається, але не можуть нічого вдіяти. У їхній країні їм уже заборонили виступати, причому одній виконавиці - просто за пост із чорним квадратом.

Андрій зізнався, що був дуже вражений реакцією Лайми Вайкуле, котра одного разу додзвонилася йому навіть у бомбосховище і пропонувала приїхати до неї. Але опції свого від'їзду за кордон він навіть не розглядає.

 
Із Вайкуле в артиста теплі стосунки
фото з Instagram сердючки

Данилко знову наголосив, що, звинувачуючи Світлану Лободу в фальші через її зарюмсане відеозвернення, він не має наміру її образити і висловлює виключно свою думку.

"Тебе душать сльози - ну піди проплачся та звернися по-людськи. Я не люблю, коли використовується якийсь момент брехні. Я відчуваю таку фальш", - пояснив він.

Не зацінив він і того, що експродюсерка та подруга співачки, Нателла Крапівіна, захищаючи Лободу, взялася публічно перелічувати, чим та допомагає українцям.

"Молодець. Це що, геройство зараз? Це нормальна річ. "От скільки я купила памперсів"? А ви знаєте, хто тато в Нателли Крапівіної? (Бізнесмен Вагіф Алієв - ред.) Він може купити Ригу, напевно. То про що ми говоримо?", - сказав Данилко.

На його особисту думку, фіксувати свої добрі справи, при цьому стаючи до камери "хорошим боком" не є правильним.

Нагадаємо, Світлану Лободу виключили зі створеного в Україні "чорного списку". Зате вона втрапила в перелік артистів, яким заборонено в'їжджати до росії впродовж 50 років.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не зможу бути на похороні путіна": Данилко "засмутився" через заборону в'їзду до росії на 50 років

"Нателло, досить нюхати": Данилко відповів на звинувачення Крапівіної у зловживанні алкоголем

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів