"Велика трагедія": Єфросиніна розказала про складні стосунки зі свекрухою

22 червня 2022, 15:40

Телеведуча Маша Єфросиніна наразі перебуває за кордоном, де бере участь у благодійних концертах та проєктах на підтримку України.

Днями вона оприлюднила довоєнний випуск програми #ВзрослыеДевочки, де поспілкувалася зі співачкою Олею Поляковою про стосунки з батьками чоловіків.

Після теплих слів Полякової про її взаємини з покійною матір'ю коханого, Єфросиніна з жалем повідомила, що знаходиться у зовсім протилежній ситуації.

 
На відміну від матері чоловіка Єфросиніної, покійна свекруха Полякової зробила все, щоби співачка відчувала себе її донькою
фото з INSTAGRAM МАШИ ЄФРОСИНІНОЇ

"Моя мати часто казала: "Запам'ятай, донечко, стосунки між невісткою та свекрухою завжди залежать від останньої". Протягом 19 років шлюбу я багато чула про це від різних людей. В моєму випадку все склалося по-іншому", - зізналася Маша.

 
Єфросиніна намагається оминати тему стосунків зі свекрухою

"На жаль, це велика трагедія в нашій родині, яка не дозволяє нам спілкуватися протягом 20 років. Це моя проблема, проблема мого чоловіка, дітей, всіх наших близьких людей. Вона не захотіла будувати такі стосунки", - розказала телеведуча.

За словами Єфросиніної, вона навіть не здогадується, в чому причина.

Нагадаємо, раніше Маша розповіла про проблеми у стосунках із чоловіком після початку війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Моє перше материнство в абсолюті": Єфросиніна розказала, як обирала між країною та дітьми

Єфросиніна показала рідкісне фото з обома дітьми

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів