Зідзвон щовечора та мрія про круїз удвох: Alyosha і Тополя розказали, як змінилися їхні стосунки через війну

18 квітня 2022, 13:45

Співоче подружжя Тарас Тополя і Alyosha не бачилися з самого початку війни. Музикант відправив дружину з трьома дітьми в Америку, а сам одразу ж пішов захищати країну.

Зараз артисти займаються кожен своєю справою, але щодня зідзвонюються о 22-й за київським часом та вже будують плани на майбутнє.

Про те, як їм даються стосунки на відстані, Олена і Тарас розказали "Ранку з Україною".

"Чесно кажучи, особливих змін всередині мене не сталось. У нас із Оленою були спільні пріоритети – виховання дітей, і ми продовжуємо цим займатись. Звичайно, зараз ця функція на Олені, я знаю, що їй важко, хоча мої рідні підтримують її в Америці, але все, що раніше ми ділили навпіл, зараз висить на ній одній", - зазначив Тарас.


 
Тарас міг би виїхати з країни як багатодітний батьком, але не став цього робити. До того ж, він пішов у ТрО ще до початку війни

"Я впевнений, що коли Україна переможе, ми проведемо багато часу разом! Зараз у мене з’явилась мрія про подорож – великий круїз на двох, але це буде після!" - додав музикант.

За словами Тополі, для цього їм потрібна допомога українців, які можуть відкрити новий бізнес одразу після війни.

"Це як маленький старт-ап – відкрити дитячий садок чи табір для всіх закоханих пар, яких роз’єднала війна. Дітей відправити туди, а батьки – егегей! Хоча б на два тижні", - запропонував ідею багатодітний батько.

 
Олена з Тарасом не бачилися вже півтора місяці
фото з instagram

Але Alyosha впевнена, що чоловік не зможе надовго розлучитися з дітьми.

"Я думаю, що в Тараса не вийде відправитись у подорож. Він просто не зможе. Я дивлюся на нього і бачу – він так скучив за дітьми, а вони за ним, що навряд чи зможуть поїхати одне від одного", – сміючись зауважила Олена.

 
У Тополі троє дітей: Рома, Марк та Маша

Подружжя також зазначило, що більше за все чекає на той час, коли Київ стане безпечним місцем і вони нарешті зможуть повернутись до мирного життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Пономарьов, DziDzio, Антитіла та Кошовий випустили запальний кліп про перемогу України

"11-та осінь разом": Alyosha і Тополя зачарували романтичними ФОТО

Alyosha у ТаблоID-бліц: про щастя, яке не вимірює сексом, та про провину від часу на себе

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів