Нікітюк розказала, від чого відмовилася через війну та чого боїться найбільше

29 червня 2022, 14:30

Телеведуча Леся Нікітюк, як і більшість українських зірок замінила роботу на волонтерство та допомогу тим, хто постраждав від війни.

В інтерв'ю Маші Єфросиніній Леся розказала, від чого їй довелося відмовитися після 24-го лютого та чого вона боїться найбільше.

"Мені довелося відмовитися від своїх планів щодо кар’єри на 2022 рік, в якій повинні були відбутися нереальні класні зміни як для мене, так і для глядачів, які мали побачити мене в ролі героїні серіалу", - розказала Леся.

 
Наразі зірка перебуває у Хмельницькій області і допомагає біженцям з притулком та їжею

"Довелося відмовитися від планів на сімейне життя. Хотіла знайти в цьому році баланс між кар'єрою та приватним життям. Раніше ж я постійно знаходилася на зйомках, у мене було по 150-200 знімальних днів на рік", - згадала вона.

За словами Нікітюк, їй довелося відмовитися від купівлі власного будинку.

"Від ремонту, який я люблю. Передивлятися вночі дизайн, підбирати люстри, планувати майбутнє, мріяти, як житиму у красивому будинку… Але все це фігня, все ще буде", - запевнила Леся.

 

На запитання про те, чого вона найбільше боїться зараз, Леся відповіла: "В нашій українській армії, в захисниках і захисницях я не сумніваюся. В керівництві нашої держави теж. Я знаю, що вони роблять максимум... Не сумніваюся в долі нашої країни і не боюся", - зазначила телеведуча.

Зірка звернулася до фанатів із закликом припинити сварки під час війни.

"Не робіть цього внутрішнього срачу. Не треба оце зараз десь там щось: "Ти поїхав за кордон, ти гівно. Ти лишився тут, нащо ти лишився? Ти нічого не робиш. Ти волонтер? Погано волонтериш. Ти пишеш пости, ти не так їх пишеш", - звернулася Леся до українців.

 
Нікітюк вірить у ЗСУ і нашу перемогу

"Як сказав відомий український класик: "Давайте закінчимо війну, закінчимо цей пі*дець, а потім вже будемо розбиратися", - підсумувала вона і закликала народ бути дружнім.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Вбий, вкради й здохни за свого кумира: Нікітюк висміяла заповіді росіян

"Серуть градом горобці": Нікітюк заспівала про "біологічну зброю" українців. ВІДЕО

Нікітюк розповіла, кого бачить своїм майбутнім чоловіком

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів