"Вони не розуміють, що відповідальні за це": Дорн розповів про родичів у росії та чи вважає Дудя пропагандистом

4 липня 2022, 16:20

Співак Іван Дорн в інтерв’ю YouTube-каналу Слава+ розповів, як змінилися його стосунки із родичами в росії та якою була його реакція на заборону в’їзду до країни-агресора.

Дорн зізнався, що хоч значна частина його рідні в росії "зазомбована", є дві людини, з якими він продовжує спілкуватися.

"З братами. З одним спілкуюся, з іншим переписуюся… Я розмовляв із двоюрідним братом, він зараз у Туреччині перебуває, виїхав із росії. І коли він намагається рідним розповісти, що зараз насправді відбувається в росії, що це неправильно, що то все неправда, батьки його відповідають: "Сину ти не розумієш, нам тут по першому каналу розказали. Нам все показали, там все нормально. Там ось так, ось так. Я ж дивлюсь телевізор", – переповів Іван.

 
Дорн розповів, що поки він гастролює із благодійними виступами, його дружина із дітьми перебувають у Франції
фото instagram івана Дорна

Артист не приховує свого розчарування щодо глибини довіри його рідних та росіян в цілому до пропаганди.

"Коли вони такі аргументи наводять, я не знаю, на що можна розраховувати. Думаю, поки нi на що. Я думаю, коли путін піде з посади, з життя, і хтось новий прийде, і почнеться нова пропаганда, вони то все попереднє забудуть.

Почнуть у новому напрямку пропаганди рухатись. Це надто адаптивні люди. Вони адаптуються під усе. Тільки, аби було все спокійно… Їм кажуть: "Ось дивіться, що в Україні коїться. Ви так само хочете? Ні. Тому давайте у нас буде путін, буде спокійно, а там подивимось", – сказав Дорн.

 

Співак також відверто зізнався, що його шокує реакція росіян на війну.

"Шокувало те, що це ще досі не закінчилось… те, що досі бомблять, що досі намагаються забрати в нас все, видалити, вбити… Вони (росіяни – ред.) не можуть побачити реальних речей і реальних подій. Не розуміють… що вони в першу чергу відповідальні за все це. І ось це шокує, що вони не хочуть розбиратися", – сказав співак.

На заборону в’їзду до росії виконавець реагує з іронією.

"Я розумію, що треба було офіційно заборонити, щоб я точно знав. Але я і сам собі збагнув, що я більше туди не поїду. Коли вони офіційно то оголосили, я подумав: "О, клас. Я вже думав, ви про мене забули". Бо до одного моменту мене в цих списках не було… Я навіть образився, що мене туди не внесли", – розповів артист.

 

У розмові з інтерв’юєром Дорн також висловив думку щодо російських журналістів Юрія Дудя та Ксенії Собчак, яким він колись давав інтерв’ю.

"Я не вважаю Дудя пропагандистом. Я не можу сказати стовідсотково, бо я зараз не можу бути впевнений ні в чому… Проте, мені здається, він хоче, щоб росія була нормальною країною, не путінською. Він все для того робить, ті інтерв’ю, ті розмови, контекст, який він надає нам, свідчить, що він не пропутінський. Так, він вболіває за росію, за її майбутнє… Він зараз не в росії, він зараз в Європі. І там вся його сім’я…

Про Собчак не знаю. Там я не берусь сказати", – розповів Іван.

 

Наостанок, артист звернувся до українців.

"Ви є гордість. Моя, всіх нас: землі, історії, майбутнього. Ви є гордість. Ваша стійкість, ваші серця броньовані. Те, як ви переживаєте той жах, який відбувається, те, як ми єднаймося… це – найважливіше. Це те, що протидіє путінському режиму… Я пишаюся бути українцем разом із вами. Ми переможемо. Це лише питання часу", – підсумував він.

Нагадаємо, Маша Єфросиніна нещодавно розкритикувала "ліберальну журналістику" Собчак та звинуватила її в замовчуванні правди про війну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Чом, чом, земле моя": Дорн пронизливо заспівав народну пісню на згадку про рідний Славутич

"Ой у лузі червона калина": Каменських, Дорн, Могилевська та інші зірки приєдналися до народного співу Хливнюка. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів