Єфросиніна про Собчак: Її "об'єктивна" журналістика була камуфляжем неймовірної любові до бабла

19 квітня 2022, 18:31

Телеведуча Марія Єфросиніна вважає, що Ксенія Собчак так різко "перевзулася" та почала замовчувати правду про війну в Україні через неймовірний страх втратити гроші, які вона дуже любить.

У розмові з Наталією Влащенко Маша поміркувала про те, чому росіяни зраджують себе, та розказала, що Собчак мала шанс взяти інтерв’ю у Зеленського під час війни, але відмовилася.

На запитання, чому, на її думку, Собчак перестала транслювати правду, Єфросиніна сказала:

"Собчак - у принципі феномен. Вона дуже розумна. Неймовірно розумна. У нас багато спільних знайомих серед видатних людей. Вона у будь-якому своєму інтерв'ю любила 50 разів нагадати, що вона - журналістка. І навіть це їй прощалося. І вся ця її команда з високопрофесійних людей – все це було лише найкрутішим камуфляжем, щоби приховати її неймовірну любов до грошей.


"Вона дуже любить гроші. Дуже любить люкс та розкіш. Її голка у яйці, найвразливіше місце - це бабло".

 
Влащенко з Єфросиніною поговорили про Собчак

Маша також зауважила, що раніше поважала Ксенію як журналістку і з цікавістю спостерігала за її ростом. Але те, як різко вона "перевзулася" і обрала так званий нейтралітет після початку війни – розчарувало Єфросиніну.

"Перші три дні її канал начебто транслював об'єктивні новини, але згодом… Ну бл*дь. Ну залучи ти вже своїх мізковитих людей, щоби перевзутися хоча б не так різко. Нейтралітет, найбідніші нещасні росіяни. Це найвища дурість", - наголосила Марія.

"У мене є інсайд. Абсолютно стовідсотковий. Коли Зеленський давав інтерв'ю російським журналістам і блогерам, я знаю точно, що Собчак пропонували бути однією з них. Усі жінки журналістки відмовилися, і Собчак була серед них", - також повідомила Єфросиніна.

Розмірковуючи, чому Ксенія злякалася, Маша сказала:

"Я весь час ставлю себе на її місце як людина, яка заробляє лише своєю публічністю… Мабуть, коли в тебе будинок за 10 або 20 мільйонів, ти чудово розумієш, що ти все це втрачаєш. І повинен, як Чулпан Хаматова, виїхати до Прибалтики чи Ізраїлю з якимись заощадженнями, які можна вивезти, 10-20 тисяч, на які ти житимеш зовсім не так, як ти звик. Можливо, це серйозна причина та аргумент, щоби стати зрадником. Зрадити не Україну чи росію, а себе".

 
Ксюша просто дуже боїться втратити свої гроші та розкішне життя у росії

"Ці люди обирають не батьківщину, а можливість продовжувати жити, як вони жили. Ці люди, як Кіркоров, який розуміє, що тепер ніякого світового турне, як Собчак, яка, бл*дь, тепер ніколи не скаже, що вона - об'єктивна журналістка, вони розуміють, як руйнується цей картковий будиночок. Але так само вони розуміють, що щось вони собі залишають ще на якісь роки, поки росія буде розвалюватися", - зауважила Маша.

"Собчак, яка роз’ї*ала все, що стосується інфоциган, стає інфоциганкою. Тобто руйнується все, що ці люди створили. Це настільки викриття людської сутності. Зараз ми говоримо про крах всередині кожного, хто був особистістю", - підкреслила Єфросиніна.

Нагадаємо, у перші дні війни Собчак полетіла на "заплановані" канікули сина. А коли у ЗМІ почали казати про те, що вона планує отримати громадянство Ізраїлю, Ксенія спростувала цю інформацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Це не журналістика, це геноцид українців": Дімопулос гнівно звернулася до Собчак

"Нельзя всех русских считать врагами": Собчак невдоволена санкціями й тим, що з росії йде Uniqlo

Собчак назвала локдауни "світовим лицемірством": Лише посилили класову нерівність

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів