"Ця війна мусить припинитися": Бен Стіллер розповів, чому вирішив приїхати до України

4 липня 2022, 17:40

Американський актор Бен Стіллер, котрий наприкінці червня побував в Україні, пояснив, чому наважився на таку поїздку під час повномасштабної війни. Зірці було важливо побачити цю трагедію на власні очі, щоби розказати про неї світові.

Про це Стіллер говорив у ексклюзивному інтерв'ю Соломії Вітвіцькій.

"Така реальність цього візиту. Я мушу прийняти певний ризик. Ми про це говорили і вирішили, що це вартує того. Я радий, що приїхав. Це прекрасна країна. Київ, Львів - чудові міста. Дуже шкода приїжджати сюди за нинішніх умов", - зізнався актор.

 
Бенові подарували футболку з російським кораблем. Є така краса і в британського принца Чарльза
фото пресслужби

"Бачити все це на власні очі дуже приголомшує. Наша гуманітарна місія - привернути увагу до долі вимушених переселенців унаслідок цієї війни. Таке неможливо відчути лише переглядаючи телебачення або соцмережі. Тож я відчув, що важливо сюди приїхати. Розповісти світу, що ця війна мусить припинитись", - поділився він.

Стіллера вразили моторошні історії людей із Харкова, Ірпеня та Макарова, з якими він поспілкувався особисто.

"Живі розмови з потерпілими дають розуміння що саме тут відбувалося і як. Світ має про це знати, щоб допомогти зупинити", - наголосив Бен.

Як відомо, до України знову приїхав Шон Пенн. Не побоялися відвідати нашу країну під час війни й Анджеліна Джолі, Лієв Шрайбер та Боно з U2.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Бен Стіллер побував на Хрещатику та поїхав до Макарова. ФОТО

"Безсонна ніч у Львові": зірка "Людей Ікс" Шрайбер побував у бомбосховищі й зізнався, що його там вразило

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів