Горбунов розповів, де під час війни перебувають їхні з Осадчою діти, і що він думає про візовий режим для росіян

5 липня 2022, 18:05

Телеведучий Юрій Горбунов разом сі своєю дружиною Катериною Осадчою на початку червня повернулися в Київ, де й досі перебувають.

В інтерв'ю програмі Доротюк шоумен розказав, де впродовж війни мешкали його діти та що він думає про надання росіянам українського громадянства.

"Ми тут по-різному: вони (діти - ред.) то повертаються, то знову їдуть. Тому що в нас не працює садочок, ніяких гуртків. Коли вони починають сідати на голову, то ми знов їх (відправляємо - ред.).

Треба трошечки, тому що для Івана, якому вже скоро 6 років, йому звичайно дуже важлива якась комунікація. Вдома це буває просто нестерпно", - розповів про дітей Юрій.

 
Горбунов і Осадча виховують двох синів: Івана та Данила (на знімку Данил). Також у Каті є старший син Ілля від першого шлюбу

За словами Горбунова, хоча всі "розважальні історії" з дітьми зачинені, все одно їх потрібно чомусь навчати.

"Треба, щоб він (Іван - ред.) щось розумів, що відбувається. В таких умовах емоційних і нервових це складно робити, але це треба робити. Тому що це ж наше майбутнє", - зазначив телеведучий.

 
Юрій також повідомив, що його діти тимчасово виїжджали за кордон, але поверталися

А ще Горбунов і Доротюк поспілкувалися про візовий режим для росіян.

"Я розумію, що є багато росіян, які виступають проти війни, але я не можу їм пробачити через те, що путін - це їхніх рук справа так само. Ось у чому вся біда. Це вони його виховали таким. Це він ста таким "вседозволенным" і увірував, що він другий Ісус.

"Там вони терпіли, там вони не хотіли втручатись, там вони вийшли на головну площу і трошки помахали руками, прапорами, їх у кутузки запхали, та й все", - зазначив телеведучий.

 
Юрій вважає, що всі росіяни причетні до війни

"Наразі доведено, що українці є частиною слов'янського народу, а росіяни ні. Росіяни - це азійці, це їхня культура. Це методи, якими користувалося монголо-татарське ярмо, і воно й досі таким є. Що ти візьмеш з тих азійців?", - поділився думками Горбунов.

Юрій також запевнив, що не давав би росіянам українське громадянство

"Я б й візовий режим не вводив. Просто побудував би між нами стіну і все. Взагалі ніяких зв'язків. Розірвати всі дипломатичні відносини. Вони не повинні для нас існувати", - підсумував телеведучий.

Нагадаємо, раніше Юрій розказав, як місяці розлуки вплинули на спілкування з дітьми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Горбунов про росіян: Це – нелюди. Між нами нема нічого спільного. ВІДЕО

Цілунок у плече та подяка за синів: Осадча та Горбунов зворушливо привітали один одного із річницею

"Це якийсь жахливий дисонанс": Осадча помилувалася квітучим Києвом. ФОТО

"Не розлучатися ніколи": Осадча показала зворушливе фото з Горбуновим

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів