Хижняк розказала, як завдяки швейній машинці зрозуміла, що правильно обрала партнера

7 липня 2022, 13:50

Актриса Тоня Хижняк, відома роллю Мотрі у серіалі "Спіймати Кайдаша", від самого початку війни принципово залишається в Києві разом зі своєю родиною.

В інтерв'ю програмі "Зірковий шлях" Тоня розказала про стосунки із коханим, актором Олександром Боднаром та чим вона займається впродовж війни.

"З початку війни ми дуже зблизилися із Сашком. Тобто це була просто абсолютна підтримка. Це те, що мені запам'яталося найбільше.

В принципі, зараз це теж продовжується, просто зараз хоч з'явилася якась плюс мінус рутина, особливо трошки стало легше дихати, коли їх з Київської області вигнали, цих орків", - розповіла акторка.

 

"Я дуже буду Сашкові вдячна за те, наскільки ми зібрано разом пережили, сподіваюся, найгірший період. Не знаю, що буде далі. На цей час я пишаюся ним як партнером, який був в адекваті і міг мене підтримувати", - наголосила Хижняк.

"На жаль, в усіх різний психологічний поріг, є люди, яких криє. І тут Саня дуже класно мене підтримував. Тобто, в кожному питанні ми завжди спілкувалися, радилися що і як краще", - додала Тоня.

 
Акторка виховує 5-річного сина Максима від попереднього шлюбу

А ще вона розказала, як завдяки бажанню придбати швейну машинку зрозуміла, чи той саме поруч з нею чоловік.

"Малесенький тест на те, яка поряд із тобою людина. Яка не намагається тебе якось переконати, що "блін, війна, нема коштів. Ти ще стільки грошей на цю машинку віддаєш. Навіщо вона тобі потрібна?", - розказала акторка.

 

Тоня також розповіла, чим наразі займається.

"У кожного з'явилися якісь свої справи. То я прапори шила, зараз ще почали хоч трошечки розморожувати студії озвучки в Києві. Деякі проєкти для "Netflix" дублюємо, деякі для кінотеатрів. Це єдине, що мене тримає на плаву, тому що волонтерська діяльність коштів не приносить, але це те, що ти не можеш не робити.

Нагадаємо, Хижняк допомагає захисникам від самого початку війни, а нещодавно вони з коханим, актором Олександром Боднаром разом здали кров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Великий хрусь": зірка "Спіймати Кайдаша" Тоня Хижняк отримала перелам ноги

"Дуже боляче, страшно і виснажливо": зірка "Спіймати Кайдаша" Хижняк розповіла про свою операцію

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів