"Було соромно": Полякова вперше зізналася, скільки років їй насправді

3 червня 2022, 17:10

Співачка Оля Полякова зробила зізнання: вона багато років морочила голови шанувальникам, не розкриваючи свого справжнього віку. Виявляється, зірці не 38 років.

Справжню цифру, 43 роки Оля розкрила у передачі "Взрослые девочки" з Машею Єфросиніною та пояснила, чому говорила неправду.

"Ці речі були важливі для мене. Так, я приховувала свій вік, мені здавалося, це важливо. Мені здавалося, що ось я так виглядаю, ніхто не дає мені мого віку, чому я маю його називати. Я не розуміла, чому це зі мною відбувалося", - поділилася артистка.

 
Обличчя Маші, коли вона від Олі почула цифру 43...
скріншот із відео "взрослых девочек" з youtube

Зі слів Олі, причину такої повідінки вона зрозуміла, коли змогла розібратися в собі.

"Коли мені було 30, я нічого не досягла. Я була ніхто, хоча вже років 15 працювала як клятий кінь. Нікому це було не треба, ніхто не звертав на мене уваги, мої пісні слухали лише мої родичі, кліпи, які я знімала, дивився чоловік, на які він, власне, і давав гроші", - пригадала співачка

"І в 30 років у мене був великий день народження, на який нарешті прийшли ЗМІ, і вони запитали: "Скільки вам років?", і мені тоді здалося, що в 30 років бути зіркою-початківцем і співати нехитрі пісеньки – це якось соромно, і тому я сказала, що мені 25. І з цього моменту мені було 25. І всі ЗМІ писали мені вік на 5 років менше", - поділилася вона.

 
Полякова вирішила нарешті розкрити всю правдоньку

Як зізналася Оля, коли в 2020-му році в Вікіпедії з'явилася її справжня дата народження, і її неможливо було виправити, це стало страшним ударом.

"Я вила, ніби хтось помер. Мені здавалося, що це так ганебно. Тут іще навалилося, що я стільки часу брехала, і мені було соромно, що я це приховувала. Для мене це було просто трагедією", - сказала Полякова.

Тепер же, під час війни, вона усвідомлює, що порівняно з тим, що відбувається, якісь цифри у паспорті - "хєрня".

Нагадаємо, торік Полякова розказувала, що переживає кризу середнього віку.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Усе, що я робила до цього, тепер неможливо": Полякова підтримала заборону російськомовної музики

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів