Полякова до Кіркорова: Тобі не шкода твоїх шанувальниць, яких тисячами вбиває твоя країна?

16 квітня 2022, 15:33

Співачка Оля Полякова записала гнівне звернення до російського співака Філіпа Кіркорова.

Останньою краплею для артистки, після того, як її тепер уже колишній друг від початку війни відмовчувався, стало те, що він публічно підтримав Віктора Медведчука та Оксану Марченко.

"Я зневажаю себе за те, що хотіла дружби з тобою та виявляла малодушність, виправдовуючи тебе!", - зізналася Оля.

 
У Instagram Олі досі можна знайти старі спільні фото з Філіпом, із яким вони дружили

"Філіпе, я так довго чекала, коли ж ти порушиш мовчання. Майже два місяці я думала, коли ж ти проявишся і з чим. І тут ти пишеш цей текст, де підтримуєш Медведчука? Тобі шкода кого? Злочинця, колаборанта, зрадника, людину, яка напряму дотична до всіх тих жахіть, що звалилися на мою країну?!", - запитала артистка.

Полякова наголосила, що свої багатства, які обчислюються мільярдами, Медведчук награбував у українців, а також украв у свого кума путіна ті гроші, які йому виділялися на формування "п'ятої колони в Україні". Проїхалася Оля і по Оксані Марченко, яку назвала "лицемірною паломницею в хустці".

"Тобі її шкода? А український народ, який носив тебе на руках, набивав тобі зали, співав твої пісні, обожнював тебе? Тобі їх не шкода? Твоїх шанувальниць, молодих і літніх, кого фізично тисячами вбиває твоя країна? Убиває та ґвалтує жінок та дітей, стирає з лиця землі російськомовні міста, де лунали, блін, твої пісні?!", - обурилася зірка.

Оля також нагадала Філіпові, що за весь цей час він жодного разу не написав їй і не поцікавився, як вона та її діти.Торкнулася вона й теми їхнього спільного виступу в Дубаї, який свого часу наробив великого галасу в мережі. Зі слів артистки, Кіркоров "підставив її", неочікувано влаштувавши "фарс дружби та єднання наших народів".

Полякова зізналася, що їй дуже соромно за те, наскільки вона помилялася в Кіркорові, але це - важливий урок.

До слова, на допис Філіпа на підтримку Віктора Медведчука та Оксани Марченко гостро відреагували й інші зірки. Зокрема, продюсерка Олена Мозгова у Facebook назвала виконавця "двометровою стразою".

 

Маша Єфросиніна висловилася лаконічніше.

 

Нагадаємо, "дружив" Філіп не лише з Олею Поляковою, а і з Камалією та її чоловіком Мохаммадом Захуром. Але повністю відгородився від них, коли росія прийшла з війною в Україну.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Зеленського просять позбавити звань "народних" та заслужених" Баскова, Лорак, Кіркорова й Повалій із Лободою

Кіркоров про визнання його небезпечним для України: Цим треба пишатися

Кіркоров про Зеленського: Мій друг відрікся від мене

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів