"Дашо, не піарся": Алієв емоційно заступився за Мілевського через "супову" сварку з Астаф'євою

31 травня 2022, 16:20

Футболіст Олександр Алієв, який зараз служить у ЗСУ, втрутився у скандал між своїм колегою Артемом Мілевським та співачкою і волонтеркою Дашею Астаф'євою. Спортсмен заступився за "кента", а Дашу звинуватив у намаганні піаритися. А ще пригадав її голу п'яту точку.

Алієв, якого буквально на декілька годин відпустив командир, разом із Мілевським дав інтерв'ю "Денисов Time. Війна".

Артем виклав свою версію конфлікту з Дашею, підкресливши, що не хоче лити на неї бруд.

 
Мілевський та Астаф'єва поцапалися через суп
фото з instagram мілевського

"У нас у домі тероборона живе, хлопці зі зброєю, теж допомагають. І в нас кожен має щодня чимось допомагати. Наприклад, їжею. Це було місяць тому. Я пішов за їжею. Кажу: "Ось тисяча гривень, Дашо." А в них був такий великий казан, і вони суп розливали, тобто розливали всім суп - помічникам, Охматдиту, як вона каже, ще комусь. Я говорю: "Тисячу гривень лишу, віддайте комусь, не знаю, на телефон комусь, ще щось." Кажу: "Можна 6 супів, просто одним черпаком налити?" Як налетіли на мене за ці шість супів... Я кажу: "Все, дякую, їжте самі, я піду вже десь куплю, раз така справа", - пригадав Мілевський.

Астаф'єва ж свого часу розказувала цю історію інакше.

"Мілевський залишився у Києві, але з ним була сутичка, він приходив і вимагав суп. Один із наших волонтерів сказав: "Знаєш, у тебе на бухло є гроші, а за суп не можеш заплатити?". Ці гроші ми витрачаємо на закупівлю продуктів. Тобто він забрав у дітей з Охматдиту або у військових цих шість порцій й вимагає: "Видайте мені суп!", - сказала зірка в інтерв'ю ISLND TV.

 
Версії Артема і Даші дещо різняться
фото з instagram Астаф'євої

"Я вже не стрималася, вийшла і говорю: "Я думаю, ти можеш знайти час і піти приготувати собі та своїм друзям суп, з якими ти відпочивав уночі". І він перестав ходити. Мені дуже соромно за таких людей, які не можуть дати раду собі та своїм друзям. При тому, що багато людей, які не можуть воювати, ідуть та захищають нас. Вони, розумієш. Там по перегару чути, наскільки людині не до війни", - наголосила вона.

Алієв, хоча й не був присутній під час сварки особисто, цілком на боці Мілевського.

"Я людина пряма, я завжди скажу все прямо. Якщо він не може сказати, то я не буду байдужим до ціього і цієї ситуації. Я не люблю, коли за рахунок людей просто піаряться. Ми знаємо прекрасно, хто така Даша, хто вона і що вона, де вона і як вона. Так, як вона сиділа там і чистила картоплю, там же ходили камери. Її камери начебто знімали, показували, що вона ось така правильна, що вона така хороша. Навіть якби Тьома прийшов, навіть попросив би цей суп - тобі що, було важко налити цей черпак супу і дати йому, навіть якби він собі це взяв і він би з'їв його? Гадаю, проблем би не було", - зазначив він.

 
Алієв палко підтримує свого "кента"
фото з instagram Алієва

Алієв наголосив, що Мілевський не знімає на камеру те, як він допомагає країні.

"Кожен робить, що може. Я взяв зброю, він допомагав гуманітарною допомогою людям, які потребували. Але вона сиділа і начебто показувала те, що вона чистить картоплю. Вона хоч удома чистила картоплю? Я скажу одне: Дашо, не піарся ніколи за рахунок кента. От я його завжди захищав і захищатиму. Ніколи не піарся. А те, що він там пив, розказувати ти можеш - це не твоя справа, що він може собі дозволити і що не може. Він не прийшов не взяв у тебе ці гроші. Навіть якби він пив, випивав щось, або навіть у нього був перегар, ти йому не наливала, як ти можеш таке казати?", - обурився футболіст.

"За цю Астаф'єву, хто за неї пам'ятає, хто за неї знає? Те, що там показує свою сраку голу... Значить, забувають за Дашеньку, тож вона вирішила попіаритися за рахунок Тьоми", - резюмував Олександр.

Нагадаємо, нещодавно Алієв та Андрій Ярмоленко гнівно висловилися щодо Анатолія Тимощука, який тренує пітерський "Зенит" та мовчить про війну в Україні.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Мілевський розповів, як не переспав з Астаф’євою та на що про*бав 12 мільйонів євро

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів