"Я вже прощався з життям": Юркеш розповів, як їх здали і обстріляли, та чому не варто тікати від війни

19 липня 2022, 17:30

Музикант Юрко "Юркеш" Юрченко, який воює у батальойні "Карпатська Січ", упевнений, що війна - це робота, а страху не місце на фронті.

В інтерв'ю в ефірі Радіо "Промінь" артист розказав, що йому допомагає не втрачати бойовий дух, та як він ледь не загинув, потрапивши під обстріл.

Говорячи про те, звідки він бере сили воювати, Юркеш зауважив:

"Я розумію, що це біг на дальню дистанцію, і швидка агресія, швидка ненависть забирає емоції. А наша ціль – перемога. Обов’язкова і незворотня. Ставимося до цього, як до роботи. Взагалі "Карпатська Січ" – це такий клубок позитивно заряджених пацанів, у яких ти постійно набираєшся енергії. Батальйон – це люди. І від них залежить усе!".


 
Фірмові кучері збереглися у секс-символа 90-х років минулого сторіччя

На прохання ведучої розповісти якусь круту історію, яка підіймає дух, Юрченко згадав, як їх здали та обстріляли.

"Постійно виникають такі історії. Коли ти цілодобово знаходишся під прицільним вогнем, ти сприймаєш це як даність. Коли ми вперше потрапили під обстріл, ми йшли з Володимиром, командиром мого батальйону, і Сергієм Лойком, автором книги "Аеропорт". Хтось нас здав, ми вийшли на поле і потрапили під обстріл.

Я так швидко ніколи не бігав, і одразу зрозумів, для чого каска. Падало все ближче і ближче, я вже попрощався з життям, зробив останнє фото. А поруч мій побратим каже: "Люди, ми зараз з вами знаходимося у найкращому місці. Це велика для нас честь".

Спочатку я подумав: що він меле? А потім зрозумів: якщо людина заряджена на перемогу, вона вважає за честь робити цю справу. Коли тобі страшно – ти стаєш тягарем для хлопців, цього не має бути. Це виважена, чітка позиція – розуміти, що це робота", - наголосив Юркеш.

 
49-річний Юркеш встигає і воювати, і пісні писати

"Насипають часто – і касетами, і фосфорами. Тікати від війни – дурна справа. Ніхто не знає, куди прилетить, а роботу потрібно робити, доставляти боєприпаси. Війна – це не тільки сидіти в окопах чи наступати. Це логістика, це якісь потрібні речі – навіть крем від комарів. У цьому процесі задіяно дуже багато людей. Усе вже налагоджено і на сьогодні працює, як годинник", - зазначив музикант.

 

Що ж до концертів, то вони зараз переважно благодійні.

"Я багато відмовляю. Мені телефонують з пропозиціями, гроші на ЗСУ… але я не знаю, куди та на що вони збирають. Якщо я виступаю, передаю гроші зібрані на свій батальйон "Карпатська Січ". Я їх конкретно передаю з рук у руки", - запевнив Юрченко.

Нагадаємо, якось Юркеш виклав відео того, як він дорогою на фронт "злабав сейшн" зі своїми дітьми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Ніби дали кулаком": Хливнюк детально розповів про своє поранення

"Лишився з тим, що було на мені": Положинський показав наслідки бою і звернувся по допомогу

Тополя про ризик потрапляння в полон: Думав, чи зможу вбити себе

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів