"Я не герой": Тayanna пояснила, чому не вертається до України, і зізналася, що мріє вийти заміж

21 липня 2022, 18:00

Співачка Тayanna, яка під час війни мешкає на Балі, вважає, що рішення не покидати в ці небезпечні часи Україну примають переважно ті її колеги, кому "немає чого втрачати". Зірка відверто визнає, що вона - не героїня і має думати про свого сина.

Свою позицію Тетяна Решетняк пояснила в інтерв'ю "Музвар".

"Деякі артисти вони, звісно, серед народу. І більшість з них – це ті артисти, у яких немає дітей, у яких немає сімей. Яким немає за що боятися і яким немає чого втрачати, образно кажучи, зараз. Просто це ті люди, які тимчасово в такій ситуації і вони можуть собі це дозволити", - зазначила артистка.

 
Tayanna повертатися до України поки не готова
ФОТО З INSTAGRAM TAYANNA

"Я побула в Києві два дні, я хотіла залишитись там на більше, хотіла побути, тим паче, що мій син якраз у Польщі був у бабусі, я його туди відвезла. Але коли я посадила сина на потяг з бабусею і побачила ці сльози, він плаче і просить: "Мамо, не їдь до Києва, благаю. Якщо ти помреш – я теж помру. Як я можу пережити ці сльози і бити себе в груди, казати, що я Анна Кареніна і біжу зараз в Київ, буду під бомбами там сидіти і співати. Коли в мене є дитина і сім’я. Так, мені страшно під бомбами бути, я не герой", - сказала вона.

 
У співачки є син Даніель від ексбойфренда Ані Лорак

А ще Тетяна, яка нещодавно розповіла про розставання із бойфрендом, який не захотів казати їй, що кохає, розкрила свою заповітну мрію. Вона хоче заміж і надсилає відповідний запит Всесвітові за допомогою дошки візуалізації.

"Знаєте, у мене зараз такий цікавий душевний стан. На сьогодні найбільша мрія стосується особистого життя. Вийти заміж, створити сім’ю міцну. І знати, що в тебе є людина, з якою можна прожити і війну. Чоловіка, який буде підтримувати та буде опорою. І напевно тоді з’являться сили творити самій і наповнюватись. Тому що в цій нестабільній ситуації дуже важко про щось мріяти. Знаєте, стільки було мрій до війни, море, океани. Ціла дошка, а зараз не знаю", - зізналася вона.

Нагадаємо, нещодавно Tayanna представила мудвідео на пісню про біль українців, які змушені покидати Батьківщину.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Tayanna розказала, за скільки орендує віллу на Балі та чому пішла від свого бойфренда

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів