Tayanna розказала, за скільки орендує віллу на Балі та чому пішла від свого бойфренда

12 липня 2022, 15:45

Співачка Tayanna, яка перебувала на Балі, коли почалася війна, вирішила поки залишитися жити там. Можливості повернення до України з сином Даніелем зірка поки "не відчуває", але до Києва вже приїздила.

Яке житло вона наразі орендує та про сумні зміни у своєму особистому життя Тетяна Решетняк розповіла в інтерв'ю "Слава+".

 
Tayanna під час війни мешкає на Балі
фото з instagram tayanna

"Однією з причин, чому ми тут залишилися жити, саме от ми з сином, тому, що тут набагато дешевше, ніж у Європі. В мене були ідеї переїхати, я була навіть у Польщі вже двічі, і на концертах була, і приїздила з сином разом, подивитися, як можна там жити - і тут набагато дешевше", - запевнила артистка.


"Ми роз'їхалися з хлопцем, я зараз живу з подружкою і з сином, ми знімаємо віллу навпіл із подружкою, і виходить, що ця вілла коштує 4 тисячі доларів. Тобто ми платимо по 2 тисячі", - розповіла вона.

Зі слів Тетяни, на Балі є й бюджетніші варіанти помешкання, і маючи тисячу доларів на місяць, цілком можна прожити.

"От ми вчора були в магазині, купляли продукти, овочі, фрукти, хліб, масло, м'ясо на борщ якесь, і це вийшло мені 600 гривень чи 700", - поділилася Tayanna.

"Я живу за ті кошти, які в мене були відкладені. Я ж складала собі на якісь мрії, в мене були кошти, я за них живу, плюс в мене ж хлопець є, в нього робота є, він допомагав, ми жили за його кошт. Зараз він допомагає віллу знімати", - сказала вона.

 
Співачка живе на власні заощадження та фінансову допомогу тепер уже ексхлопця

Тим не менш, із загадковим Олександром, якого Таня показувала в мережі лише фрагментами, більше не разом. Ініціаторкою розриву була співачка.

"Ми роз'їхалися зараз для того, щоби зрозуміти, що, як до чого. Тому що був дуже важкий період, і з важким періодом не змогли впоратися. Ми спілкуємося, але ми не живемо разом", - зізналася вона.

"Надія завжди помирає останньою. Але коли ти питаєш у людини: "Ти мене кохаєш?", а людина каже: "Що таке кохання? В мене є до тебе дуже хороші, світлі почуття." Якщо важко сказати: "Я тебе кохаю", три слова - значить, його немає, того кохання", - підсумувала зірка.

На думку Таянни, до війни ми всі не цінували того, що мали, а за цей час вона зрозуміла, що кращої країни, ніж Україна, нема. Та про повернення поки мова не йде.

"Я не відчуваю нічого. Якщо перші 2 місяці я бачила, що можна повернутися, то зараз я не знаю навіть. Воно якось усе так затягнулося, і якась така пустота", - зізналася виконавиця.

 

Із батьком Даніеля, тим самим, що колись жив із Ані Лорак, вони не спілкуються, і сином чоловік не цікавиться. Із росіян, для яких Tayanna писала пісні, із початку війни з нею зв'язалася лише співачка Зара. Артистка, яка тепер завзято виступає на Z-концертах, сказала, що не може повірити в те, що їй розказує Таня, і листування припинилося.

Брат Тетяни, Міша Марвін, який співпрацював із лейблом артиста-пропагандиста Тіматі Black Star, поїхав із росії.

"В перший же день, коли почалася війна - з Тіматі він уже давно не спілкується, він і не спілкувався так близько - але 25-го числа він уже був у іншій країні. Він закрив контракт. Він у нього і так мав закінчитися в квітні, він його закінчив швидше. Тобто він розірвав повністю всі зв'язки і поїхав, і не має абсолютно ніякого відношення до цієї компанії", - запевнила артистка.

До слова, Алан Бадоєв більше не є продюсером Tayanna. Проте вона продовжує, згідно контракту, виплачувати йому кошти, які "були в неї вкладені, але не повернулися".

Як відомо, на Балі Решетняк активно дбає про своє фізичне та ментальне здоров'я.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Не п'є, не палить, надихає: Tayanna розказала, чим пишається, і показала ніжне ФОТО с сином

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів