У спідниці та з яблучками: син Шварценеггера попозував для глянцю. ФОТО

26 липня 2022, 17:50

28-річний син актора Арнольда Шварценеггера Патрік попозував для нового номера нідерландського журналу Numero.

Шварценеггер молодший з'явився на сторінках видання у цікавих образах та розказав про свою творчу діяльність і вплив батьків на його кар'єру.

"Кар'єра мого батька надихнула мене у кількох сферах, не лише як актора. Я вважаю, що під час розвитку для нього і навіть для мене ця система, в яку ми поміщені, полягає в тому, що ти робиш одну роботу, маєш успіх у цій сфері, і ви ніби піднімаєтеся на ранг, коли життя продовжується, а потім виходите на пенсію", - розказав Патрік.

 

"На мою думку, він був одним із перших людей, особливо в кіноіндустрії, хто зламав цю систему і показав, що ви можете робити більше, ніж просто зніматися у кіно. Ви можете займатися бізнесом і знімати фільми, а також поєднувати бізнес із кіноіндустрією", - зазначив чоловік.

 
Одна з останніх робіт актора - головна роль у мінісеріалі "Сходи" від HBO Max
 
Фотограф Агаті Серж відзняв Патріка на досить цікавих локаціях та у незвичайних ракурсах

А ще Патрік розказав про їхній з мамою бізнес.

"Я працюю з мамою в нашій власній кампанії, яка спеціалізується на здоров’я мозку. Ми збираємо гроші для лікування хвороби Альцгеймера. Кампанія називається "Mosh". У нас є протеїнові батончики з інгредієнтами для підтримання здоров’я мозку", - зазначив актор.

Я працюю з нею над багатьма речами, від бізнесу до благодійності. Вона завжди вчила мене, що незалежно від того, де ти перебуваєш у житті або наскільки добре в тебе справи, завжди потрібно знаходити способи віддавати й допомагати іншим. Вона та мій тато завжди говорили, що ніхто не робить себе сам, вони завжди отримували допомогу від іншої людини, і завжди є хтось, хто потребує допомоги. Нам пощастило, що ми можемо надати допомогу, чи то у фінансовому, чи в іншому плані. Вона чудова наставниця", - запевнив він.

 
 
Актор досить органічно і природньо вписався у пейзажі
 

Чоловік також розповів про свої амбіції та плани на майбутнє.

"Мене не хвилює, п'ятихвилинна це роль чи одногодинна, я хочу продовжувати знаходити способи вчитися та розвиватися, оточувати себе великими талантами та продовжувати вдосконалювати свій бренд, діяльність і знання в акторській сфері", - підсумував Патрік.

Нагадаємо, у грудні 2021-го Арнольд Шварценеггер розлучився із журналісткою, письменницею та благодійницею Марією Шрайвер, через десять із половиною років після того, як жінка подала на розлучення з причини подружньої зради.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Майбутній "Містер Олімпія": син Шварценеггера відтворив його легендарну позу. ФОТО

Шварценеггер: Мій батько бив мене, бо вважав геєм

Шварцнеггеру потрібен секс по 5 разів на день

Шварцнеггер: Я досі кохаю колишню дружину

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів