Зеленська відповіла на критику фотосесії для Vogue

29 липня 2022, 13:30

Перша леді Олена Зеленська відповіла на критику фотосесії для американського Vogue, у якій вона взяла участь разом із чоловіком Володимиром Зеленським.

Про ставлення до негативних коментарів, а також про підвищену увагу до себе Зеленська розповіла в інтерв’ю BBC.

"Авжеж, я в мирному житті не звикла до надмірної уваги. Але тут в Україні зараз кожен на своєму фронті. Я використовую будь-яку можливість, аби вийти на публіку, поспілкуватися з якомога більшою кількістю людей, щоб розповідати інформацію, правду про Україну. Тому тут не може бути ніяких сентиментів. Це робота і я мушу її виконувати", – сказала вона

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Vogue (@voguemagazine)

"Ви знаєте, ще раз повторюся, що використовую будь-яку можливість, щоб говорити про війну. Це була величезна можливість, бо Vogue читають десятки мільйонів людей по усьому світу… І говорити з ними напряму, це був мій обов’язок… Авжеж критика буде завжди. В будь-якому моменті. Але я стою на тому, що краще щось зробити і отримати критику, ніж не робити нічого", – розповіла перша леді.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Vogue (@voguemagazine)

Нагадаємо, через позу на одній з фотографій цієї зйомки Зеленську розкритикували в мережі. Однак на підтримку першої леді започаткували флешмоб, до якого приєдналося, зокрема, чимало відомих українок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Перша леді Зеленська з'явилася на обкладинці Time

Зеленська про розподіл ролей із чоловіком: Життя саме дає тобі накази

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів