Арестович розповів, скільки заробляє під час війни та які стосунки у його дружини з двома попередніми

8 серпня 2022, 14:20

Позаштатний радник голови Офісу президента Олексій Арестович зізнався, що до теперішнього шлюбу вже двічі був одружений.

У нещодавньому інтерв’ю ЖВЛ Арестович також розповів, що має трьох дітей від кожної з дружин: 18- й 11-річних доньок, а також 4-річного сина. Всіх своїх дітей він любить та балує.

"Я намагаюся дітям приділяти достатньо уваги, пам’ятаючи, що було зі мною. Намагаюся компенсувати. Але їм все одно не вистачає", – сказав він, додаючи, що із власним батьком, який був військовим, у дитинстві проводив мало часу.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Олексій Арестович (@alexey.arestovich)


"Дуже балую їх. Дозволяю геть все. Чому мої численні дружини не раді… 3 дружини. Троє дітей від різних дружин. Я не перенавантажував кожну", – розповів він.

Арестович зізнався, що із кожною з жінок підтримує хороші стосунки. Ба більше, зі слів Олексія, всі три прекрасно ладнають між собою.

Також він розповів про зустріч із теперішньою коханою Анастасією. У 2014-му вона відвідала його семінар із психології.

"Я повів її в кафе, на каву після заняття. І сказав їй: "Все, будеш моєю дружиною. Будемо одружуватися"... Я просто відразу все побачив. З усіма трьома таке було. Побачив, що будуть дружинами", – розповів Олексій.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Олексій Арестович (@alexey.arestovich)

Зі слів Арестовича, Анастасія зовсім не ревнує його до інших жінок, підвищена увага яких тепер для нього норма.

"Дуже спокійно. Вона і до цього це бачила, ми часто жартуємо на цю тему. Жінки ж ревнують не тоді, коли на чоловіка заглядаються інші жінки, а коли чоловік заглядається на інших жінок. А я в Instagram підписаний на одну людину, це моя дружина", – відзначив він.

 
Арестович із дружиною Анастасією
фото Facebook Олексія Арестовича

Арестович також розповів, що фінансово мати трьох дітей і дві колишні дружини – це непросте завдання. Про свої заробітки під час війни розповів лаконічно: більше, ніж раніше. А "раніше" для нього – це близько 300 тисяч гривень на місяць.

"Я п’ять родин утримую", – іронічно сказав Арестович.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Олексій Арестович (@alexey.arestovich)

Посадовець добре знає, що у деяких людей викликає негативну реакцію. Ба більше, Олексій визнає, що провокаційні заяви з його сторони – це не випадковість.

"Провокація дуже свідома. Я завжди знаю, що я роблю і навіщо… (потрібно) щоб суспільство думало. Коли я бачу, що суспільство засинає. І я просто роблю щось… і роблю так, аби подразник був найбільший", – сказав він.

Не оминули в інтерв’ю його особистих відносин із президентом Володимиром Зеленським, якого до початку війни Арестович сильно критикував.

"Перед тим, як я прийшов працювати до нього, доходило до образ особистих… Але я побачив його в роботі. Я дуже добре до нього ставлюсь по-людськи. Бо він дуже і дуже гарна людина. Я його підтримую як людину, а потім вже як президента", – сказав він.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Олексій Арестович (@alexey.arestovich)

"Дехто думає що я підсиджую президента Зеленського. Але я ніколи не підставляю людей, з якими я працюю. Звісно, він колись піде. Навіть якщо і після двох термінів. І тоді можна подумати на цю тему", – узагальнив свої політичні амбіції посадовець.

Нагадаємо, нещодавно з нагоди дня народження Арестович зробив селфі на городі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Я - специфічна особа": Арестович пояснив, чому викликає суперечливу реакцію у суспільства

Арестович vs п*здабол: Кошовий на концерті для ЗСУ погуморив про радника голови ОП. ВІДЕО

"Нероба" Арестович показав, яким його бачить син. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів