"Не хочу знову бути вагітною спортсменкою": 40-річна Серена Вільямс у Vogue повідомила, що прощається з тенісом

9 серпня 2022, 17:15

Американська тенісистка Серена Вільямс оголосила про завершення своєї спортивної кар'єри. Вона воліє називати це "еволюцією". Спортсменка робить вибір на користь родини, адже вони з чоловіком, Алексісом Оганяном хочуть другу дитину.

Своє рішення 40-річна Серена пояснила в великому есе для Vogue.

Розпочала Вільямс із розповіді про те, як її донька, 4-річна Алексіс Олімпія гралася в інтерактивну гру на телефоні і на запитання, ким вона хоче стати, коли виросте, відповіла, що старшою сестрою.

"Олімпія часто це каже, навіть коли знає, що я слухаю. Іноді перед сном вона молиться Єгові, щоби він подарував їй маленьку сестричку. (Із хлопчиком вона не бажає мати справи!) Я сама - молодша з п'яти сестер, і мої сестри - це мої героїні, тож це той момент, коли мені треба дуже уважно слухати", - поділилася спортсменка.

На думку Серени, вона ніколи не хотіла стояти перед вибором: теніс або родина. І якби вона була чоловіком, то не мала би робити такий вибір, а продовжувала би перемагати, доки її дружина виконувала би "фізичну роботу зі збільшення сім'ї".

"Не зрозумійте мене неправильно: мені дуже подобається бути жінкою і дуже подобалася кожна секунда вагітності Олімпією. Я була однією з тих бісячих жінок, які обожнюють бути вагітними, та працювала до того дня, коли мала здатися в лікарню - хоча на тому боці все дуже ускладнилося. І я майже здійснила неможливе: багато людей не усвідомлюють, що я з двомісячною вагітністю виграла Australian Open у 2017-му. Але за місяць мені виповнюється 41, і так більше бути не може", - написала спортсменка.

Вільямс змогла повернутися на корт після кесаревого розтину та легеневої емболії, грати під час грудного вигодовування та післяпологової депресії. Але тепер вона обирає сім'ю.

"Протягом останнього року ми з Алексом намагаємося завести ще одну дитину, і нещодавно отримали від мого лікаря інформацію, яка мене заспокоїла і дала зрозуміти, що щойно ми будемо готові, ми зможемо зробити нашу сім'ю більшою. Я однозначно не хочу знову бути вагітною спортсменкою. Мені треба бути або обома ногами у тенісі, або обома ногами поза ним", - пояснила Серена.

Вільямс зізналася, що сумуватиме за цією версією себе, за "дівчиною, яка грала в теніс". І сумуватиме за своїми шанувальниками.

Нагадаємо, за засновника Reddit, Алексіса Оганяна Серена вийшла заміж, коли їхній доньці було 2 місяці.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Серена Вільямс: Мене називали мужиком, бо виглядала сильною

"Неправильна жінка" Серена Вільямс знялася в сильному ВІДЕО до 8-го березня

Серена Вільямс розказала про тяжкі пологи, а її донька стала рекордсменом глянцю

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів