Зірка "Кухні" Кузнецова розказала, чому не поїхала з росії у 2014 та що найцінніше залишила в Москві

15 серпня 2022, 10:45

Уродженка Києва, 34-річна акторка Катерина Кузнецова, відома ролями у серіалі "Кухня", "Анка з Молдаванки" розказала, чому не завершила кар'єру в рф після анексії Криму.

В інтерв'ю для Аліни Доротюк вона також розповіла про роботу в росії та висловила ставлення до війни.

На початку війни родина Каті перебувала в Києві, а сама акторка відпочивала на острові Тенерифе, звідки потім вирушила в Мадрид.

"Я сказала собі, що я не буду відволікати себе від війни: дивитися фільми, пити вино. Я собі сказала, що буду все проживати. Для мене взагалі не стояло питання, підтримувати чи не підтримувати. Для мене був шок, через те, що мене вважали російською актрисою. Я ніколи не змінювала громадянство, це була моя принципова позиція", - зазначила Кузнецова.


 
З 2011 року зірка жила та працювала в москві

"Найцінніше в москві - це два коти, два мої сини. Ми зараз їх забираємо, у процесі. Стосовно нерухомості, звичайно, я буду її продавати, заберу по можливості машину, але, звісно, я не збираюся в Москву. Я не була там протягом війни, я постійно тут (в Україні - ред.)", - запевнила Кузнецова.

За словами Каті, багатьом фанатам здавалося, що вона поїхала жити до росії виключно за кращим життям. Акторка спростувала ці чутки.

"У 2009 році я зрозуміла, що я не потрібна своїй країні. Я поїхала, щоб подивитися, як там (в рф - ред.) і зрозуміти, що ж там таке. І в той період в мене були стосунки з моїм колишнім чоловіком, який мене запрошував. Просто так склалися обставини", - зізналася акторка.

 
Наразі Кузнецова перебуває в цивільному шлюбі з російським бізнесменом Максимом Апліним. Коханий зірки засуджує агресію рф

Катерина також розказала, чому не поїхала з росії у 2014-ому році.

"Мені за це соромно. Я навіть не розуміла цього масштабу. Плюс, не знаю, в мене було стільки роботи, а я ще така голодна до неї. В мене були якісь контракти, я розуміла, що не можу підводити людей, але в мене була принципова позиція", - зізналася Кузнецова.

 

Протягом цього часу актриса слідувала своїм принципам та відмовлялася зніматися в окупованому Криму, де востаннє була у 2008 році. Вона також висловилася стосовно колег з росії, які підтримують війну в Україні.

"Мене намагалися прогнути. Але я казала ні - зніматися там не буду. Також я говорила, що ніколи не увійду в кадр з цим покидьком Охлобистіним", - заявила зірка.

Нагадаємо, майже всі українські зірки у перші дні війни висловлювалися проти агресії росії. Дехто зробив це не одразу, але все ж таки зробив.

Серед російських артистів теж знайшлися такі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Цимбалюк пояснив, чому українці до війни знімалися в російських серіалах

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів