"Повнометражна дискримінація наших акторів": Цимбалюк пояснив, чому українці до війни знімалися у російських серіалах

13 травня 2022, 09:56

Актор Тарас Цимбалюк, відомий ролями в українських серіалах "Спіймати Кайдаша" та "Кава з кардамоном", підняв скандальну тему роботи українських акторів у російських серіалах.

У своєму Instagram Тарас спробував пояснити, чому українцям до війни доводилося приймати принизливі умови та говорити російською на майданчику.

"Як вийшло, що ми (українські актори) знімались всі ці роки в російських серіалах ? - думаю, ці численні провокативні "вкиди" час висвітлити. Скажу одразу, все це знімалось в Києві", - почав Тарас.

"Після закінчення театрального вузу актори починають мріяти про кіно. Тоді було на 95% все кіно-серіальне виробництво - російськомовне. Там, як правило, головні герої - росіяни, досвідчені українські актори, як Стас Боклан - на лінійних ролях… а наші студенти і молоді актори - масовка/епізод, якщо взагалі помітять", - зазначив актор.

 
Цимбалюк знімався у російськомовному серіалі "Кріпосна"

"Ще, мене тоді/завжди дуже дивувало, чого сюди, як правило, завозять дуже "середніх" рос.акторів, котрі нікому не потрібні там ? Вони ж реально здатні тільки на "он любит тебя", "она беременна" тощо - на шлак.
Жодного разу не викликали мене в "мило", де в гримерці мене чекав, наприклад, Домогаров… тільки всякі "толі руденки". От приблизно така ситуація у столиці", - обурився Цимбалюк.

 
Тарас грав одну з головних ролей у "Спіймати Кайдаша"

"Так. Це повнометражна дискримінація наших акторів: вибір українських продакшнів, котрі залежали від російських каналів.(така модель залишалась до 24 лютого). Тобто або стаєш частиною постсовкового локомотиву і російською говориш у кадрі, або шукай нову професію... Саме тому такі проєкти, як "Кава", "Кайдаші" чи "Ворон" ставали для мене ковтком свіжого повітря, котре хочеться відчути нормою. Але вже усі відчувають тотальне перезавантаження", - наголосив він.

 
Цимбалюк зіграв Андрія у серіалі "Кава з кардамоном"

Нагадаємо, з самого початку війни Цимбалюк активно пише в мережі. Він висловлювався стосовно мовчання колег, обурювався через негідну поведінку біженців закордоном та навіть публічно засудив вагітну блогерку Пренткович за рекламу секс-іграшок.

Фото Роман Зубарєв

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Цимбалюк розповів, чому не будує планів на майбутнє, та закликав не забувати про підступність ворога

Калюжа крові та перелом: Цимбалюк показав, як травмувався на зйомках

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів