"Серце було розірвано на дрібні шматочки": Валевська про розлучення і боротьбу з безпліддям

17 серпня 2022, 10:40

Співачка Наталія Валевська відверто розповіла про те, як переживає розлучення зі своїм чоловіком та продюсером Володимиром Пригладєм.

Попри те, що цей період у її житті є дуже важким, 41-річна зірка не полишає надії стати матір'ю.

Про це Наталія говорила в інтерв'ю Rostyslove Production.

 
Наталія з Володимиром були разом 20 років, із них 18 у шлюбі
фото з instagram валевської

Зі слів артистки, вони з Володимиром усвідомлено не оприлюднюють причину свого розриву. Вони залишилися в добрих стосунках та періодично спілкуються телефоном.

"Я думаю, що війна багато кому допомогла розставити крапки над "і", і нашій родині в тому числі", - зазначила Валевська.

Як висловилася Наталія, "дещо сталося", після чого вона прийняла рішення, що це фінал її шлюбу. Але ініціаторкою розлучення зірка себе не називає.

"Я була ініціатором фрази "Будь ласка, візьми на себе відповідальність і прийми рішення, що ми робимо". Тому що для мене ясність і конкретика важливі в будь-яких взаємовідносинах, не тільки з чоловіком, із яким ми прожили 20 років", - підкреслила вона.

"Один з партнерів, не буду говорити хто, дуже довго намагався врятувати шлюб, але так не працює система", - поділилася співачка.

 
Артистка не стала відповідати на запитання, чи не стала причиною розриву зрада

Як пригадала Наталія, зі стану "паралічу" їй допомогла вийти робота зі психологом.

"Я не відчувала тіло, воно у мене було паралізоване. Моє серце було розірване на дрібні шматочки. І якщо зараз ви бачите в моїх соцмережах дуже красиво, там сфотографувалася, там ніжку поставила так, сьогодні пішла на танці, нарешті здійснила ще одну свою мрію, на латиноамериканські, то всередині все, що зі мною відбувається, я не проговорюю. А насправді там ще повна дупа, ще досі. Я не оговталася. І мені було дуже тяжко, страшенно тяжко", - розповіла співачка.

"І напивалася я неодноразово, але це питання не вирішує", - зізналася вона.

 
Валевська досі не оговталася

Валевська, яка в віці 22 років перервала вагітність, вважає, що несе відповідальність за той вчинок, і саме тому її шлях до материнства є настільки важким. Причину безпліддя артистки встановили лише декілька років тому.

"Я просто жила з патологією, яку мені ніхто не діагностував, не міг діагностувати. І ми не могли зрозуміти, що таке - ми пробуємо, і нічого не виходить. І от у 2019-му я багато операцій пройшла, для жінки це дуже важке випробування, тому що там були такі болі, які під анестезією я відчувала. Це страшні болі, я ревіла як білуга, було дуже боляче. І я весь час казала: "Малючок, це для тебе, це заради тебе мамочка..." Це жах, це страшно, жахливо. Але хто посіяв це все колись? Я несу відповідальність за абсолютно всі дії, які були вчинені мною. Навіть якщо зовнішні обставини якимось чином впливали на моє рішення - решіння прийняла я, робила це я. Тому всі ці наслідки - результат мого рішення", - наголосила вона.

и планували робити ЕКЗ з чоловіком, із ексчоловіком, але якось так склалося, що, на жаль, поки це питання відкрите. Але і моє серце відкрите, і я планую все одно стати мамою. І я не збираюся зупинятися на досягнутому", - запевнила Валевська.

Нагадаємо, Наталія зважилася на аборт через те, що в ненародженої дитини запідозрили патологію.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Це не кінець, а тільки початок": Валевська в особливій сукні отримала свідоцтво про своє розлучення

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів