"Повне відторгнення реальності": Юрушева пожалілася на втому і розказала, чи повернеться в Україну

29 серпня 2022, 13:06

Бізнеследі і дружина губернатора Черкащини Єлизавета Юрушева зізналася, що останні місяці життя з трьома дітьми за кордоном далися їй дуже важко.

Через сильне бажання повернутися додому до чоловіка Ліза буквально примушувала себе грати роль радісної мами і постійно триматися.

Але врешті вона звернулася до психолога і дозволила собі жити без "повинна" і "треба".

Про це Юрушева написала у своєму Instagram.


"Всі ці пів року моя підсвідомість і взагалі все моє раціональне відмовлялися приймати будь-які рішення. Щоночі я лягала в ліжко і сподівалася -прокинусь, і війна закінчиться, але щоранку я прокидалася і розуміла, що цей кошмар продовжується.

Десь місяць тому я зрозуміла, що потрібно робити вибір – де жити, до якої школи підуть діти, як працювати (хоча у Києві багато процесів вдалося запустити). І як же нестерпно складно приймати такі рішення, коли розумієш, що це не твій вибір, не твоє бажання. Немає сил ні на які рішення – хочеться просто плакати від того, як сильно хочеться додому. Мені ніде не було добре, ніде не подобалося, мені нічого не хотілося, я навіть почала сваритися з чоловіком", - зізналася Єлизавета.

 
Юрушева народила другу доньку від Олександра Скічка у Відні і перший місяць після пологів жила там само

"Все робилося через "треба" та "повинна" – треба піти погуляти з дітьми, треба бути веселою, маю триматися, не подавати виду. Ці слова я говорила собі щодня і все до, чого я торкалася починалося саме з них. Ну і іноді, звісно, ​​додавали "потерпи". Але чому я маю терпіти, а не жити?

Після кількох тижнів сліз я зрозуміла, що не можу справлятися одна – мені потрібна допомога. Слава богу, у нас є дуже професійні психологи, і мені пощастило, що я знайшла "свого", який зараз допомагає подолати моє повне відторгнення реальності. Я нарешті вирішила відправити дітей до школи в Європі, працювати методом "і тут, і там" і просто побути мамою. Тим більше коли дітей вже троє", - поділилася багатодітна мама.

 
Доньки Скічка - Тата і Аня

"Молодшій зараз лише 4 місяці, вона просто крихітка, і почуття відповідальності за неї розриває мене на різні частини. Одна частина мене кричить і хоче додому, інша каже, що дітям потрібна безпека та стабільна мама. Третя хоче до чоловіка, бути поряд, четверта мріє повернутися у роботу, реалізовувати проєкти, які зараз важливі та потрібні як ніколи.

Все це дуже виснажило мене, але так далі продовжувати не можна – потрібно приймати рішення, навіть якщо вони найскладніші в моєму житті. Потрібно зробити цей крок уперед і продовжити жити. У новій реальності, з новими проблемами та обставинами. Зараз я відчуваю, що готова переступити за цю межу очікування та стопа, з якої не могла вибратися всі ці півроку. І знову почати повноцінно жити без усіх цих "повинна" та "треба"!", - підсумувала Юрушева.

 
У якій саме країні навчатимуться син і дочка, Юрушева не сказала, але це буде не Україна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Юрушева вперше показалася після пологів та відповіла на хейт через російську мову

Юрушева романтичним ч/б правильно зізналася в коханні до Скічка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів