"Багатодітна" Астаф'єва розказала, як новий бойфренд завойовував її світлинами їжі та розповіддю про бобра

2 вересня 2022, 18:15

Співачка Даша Астаф'єва, яка у квітні зізналася, що в її житті з'явився новий чоловік, уже переїхала до нього. Побільшало у неї "діточок": двоє песиків зірки стали однією зграєю з мопсом її коханого.

Як нестандартно залицявся до неї новий бойфренд, чому вона перестала спілкуватися майже з усіма зі свого довоєнного оточення, чому її дратують деякі артисти, Даша розказала в "Экзамене" Маші Єфросиніної.

Зі слів Астаф'євої, вона втратила зв'язки з 80% свого колишнього оточення.

 
Даші більше нема про що спілкуватися з 80% відсотками свого довоєнного оточення
фото з instagram астаф'євої

"Тому що всі роз'їхалися, поїхали. Ми не бачимося. Вони не пишуть. Я не пишу, бо бачу, що вони за кордоном. Я не можу знайти в них зачіпку того, що торкає мене зараз. Я пишу абсолютно чужим людям, тому що ось я познайомилася, і ми вчора тікали разом, сховалися в підвал. Я пишу їм: "Як ти сьогодні? Як почуваєшся? Не застудилася? Тому що я вчора застудилася, в мене температура", ще щось. Воно якось зводить тебе з іншими людьми. Війна дуже багато відкрила інших людських якостей у людях, від яких ти не сподівався якихось вчинків", - пояснила вона.

Із іншого боку, деякі зміни, які відбуваються з багатьма через емоційне навантаження під час війни, зокрема з нею самою, Дашу жахають.

"Ми якось настільки звикли тут до всього цього жахіття та страху... Як дивишся фільм, а там вибухає все, люди біжать - і ти ніяк не реагуєш. Ось так я собі гортаю стрічку Instagram. О, відірвало руки-ноги. Гортаємо. О, збір. Блін, як задовбали ці збори. Щойно один закінчили, знову новий треба робити. Знову гортаю. Я жахаюся сама з себе, що я ось стала такою. Я раніше бачу, що собаку збила машина - "люди, збираємо!", я скидаю всім, скидаю сама, виставляю в усіх соцмережах, прошу підтримати. Зараз ми проглядаємо жахливі речі, тому що ми всі в цьому живемо. Мені страшно, що ми такими стаємо", - зізналася вона.

Зі слів Даші, вона ніколи не думала, що кохання настільки рятуватиме їй життя, як це відбувається зараз. Вона називає себе "багатодітна щаслива мати", і регулярні прогулянки вже з трьома песиками теж помагають їй триматися.

 
У зірки з бойфрендом на двох троє песиків

"Мені дуже довго здавалося безглуздим і недоречним радіти тому, що я закохана, тому, що про мене піклуються і захищають", - поділилася вона.

Новий коханий з'явився в житті Астаф'євої незабаром після її розриву з Артемом Кімом.

"Не хочу сказати, що вибивають клин клином, як по класиці, але я дуже швидко звернула увагу на іншого чоловіка, який дуже неформальним чином привернув увагу до себе. Згідно мого звичного сприйняття залицянь, я думаю: "Що за дивак?" Усі кажуть: "Полетіли на Мальдіви" або "А хочеш, я тобі це..." А тут людина розказує: "А в мене бобер зніс дерево, і ми з нього зробили таку лавочку! Приїжджай, посидимо... А я зараз готую вечерю. Може, ти хочеш? Я би тебе запросив", - розказала вона.

А ще чоловік надсилав їй фото власноруч приготованої їжі.

"Я так мало зустрічала чоловіків, які самотньо влаштовують свій побут таким затишним і красивим, куди хочеться увірватися. Увірватися зі свома двома собаками, навести там гамору... Мені вже сто років, але я такі речі роблю вперше... Їдемо знайомитися з батьками - блін, мені вже скоро на пенсію, будуть проводжати, цокатися будемо, а я оце хвилююся. Таке щось нове. Звісно, мені боляче та незручно радіти, що я така щаслива, я такі моменти переживаю вперше в житті!", - зізналася Даша.

 
Астаф'єва дуже щаслива в нових стосунках

Що стосується ставлення до артистів, які під час війни вирішили бути за межами України, але підтримувати її виступами на різних заходах, то Астаф'євій "важко повірити у їхні сльози". На її думку, ті, хто не має дітей, мав залишитися і допомагати тут. Та й поведінка не всіх колег, які залишилися, здається їй щирою.

"От я дивлюся: "Ми об'єдналися, ми щось там робимо, ми там їздимо, підтримуємо..." Але, блін, ти дивишся і не віриш. Тоді, мабуть, треба було якісь курси акторські пройти, щоби хоча би плакати так, щоби тобі вірили. Я не розумію, чому ці люди плачуть. Я не розумію. Я мільйон разів можу помилятися, це моя суб'єктивна думка. Мене це бісить. Я не бачу щирості. Дуже багато артистів, навіть ті, що тут залишилися, я не знаю, чи є в них гонорар за те, що вони приїжджають виступати, але це так мерзотно виглядає. Вони приїжджають і таку типу послугу роблять цим військовим", - зазначила зірка.

"Дуже багато артистів розказують: "Ми воюємо, ми захищаємо!" Потім я розмовляю з військовими, які до мене приїздять, просять про допомогу, я кажу: "Ну, цей же з вами?" - "Де з нами? Він стоїть у магазині, роздає бронежилети, і те попросився туди. Ми не можемо пустити таких людей!" Це те саме, що я би чистила картоплю та розказувала би, що я працюю медсестрою", - пояснила вона.

Нагадаємо, Астaф'єва вважає "підлабузництвом" те, що зараз усі артисти різко заспівали українською.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Поза "волонтер" та "спецоперація": Астаф‘єва порадила, як з користю кохатися під час війни

"Де ті мільйони?": Астаф'єва звинуватила колег у заробітках на благодійності

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів