"Думала, це треба терпіти": донька Єгорової розповіла про насильство матері у дитинстві

15 вересня 2022, 12:40

Ведуча та акторка Стася Ровінська, яка нещодавно розповіла, як перестала спілкуватися з мамою, телеведучою Сніжаною Єгоровою, мала напружені стосунки із нею ще від самого дитинства.

Про це вона зізналася в інтерв’ю YouTube-шоу "Без комплексів".

Як пригадала Ровінська, змалечку вона не ладнала з матір’ю через аб’юзивний характер тої. Стася навіть зізналася, що мати у дитинстві часто піднімала на неї руку.

"Я дуже строго виховувалася. Мама – дуже строга… Я, наприклад, боялася повертатися додому. Ми жили у приватному будинку... Я дивилася, чи мамина машина стоїть. Якщо стоїть, то вже готувалася… Це могло бути будь-що. Просто завжди навіть атмосфера неприємна. А якщо не було машини, то можна спокійно заходити", – пригадала вона.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Sia Rovinska (@sia_rovinska)

Ведуча переконана, що насильство і аб’юз можуть трапитися з будь-ким. І будь-хто в родині може виявитися агресором. Зі слів Стасі, дістатися їй могло за найменшу дрібницю.

"Від цього ми не застраховані. У мене це була мама. Це складно, коли ти не можеш розслабитися навіть вдома… (прилітало - ред.) за будь-що. Це залежало від її настрою… І ти розумієш таку несправедливість, що ти не заслужила. А навіть, якщо і заслужила, то це можна якось інакше обговорити", – розповіла вона.

Ровінська впевнена, що таке дитинство не може пройти безслідно. І тому, аналізуючи наслідки своїх стосунків з мамою, вона кинула спробу знайти пояснення її діям.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Sia Rovinska (@sia_rovinska)

"Це не може не впливати на дитину… Я інколи раніше намагалася зрозуміти її, виправдати, знайти якісь пояснення, складна доля і все таке інше. А тепер – ні. Я не розумію. Вона мені колись сказала: "станеш мамою і зрозумієш як це". Ну от, я стала мамою. І розумію, що це неадекватно. Так не повинно бути. Що б не трапилося, діти не повинні бути відображенням твого внутрішнього стану. Треба себе стримувати…

Це не означає, що якщо ти народила дітей, то ти можеш робити, що хочеш. Ти дала їм життя. Так, але це окрема людина, яка заслуговує на нормальне ставлення. Це окрема людина, у якої повинно бути її дитяче нормальне життя. Я знаю, що я хочу своїм дітям дати тільки найкраще… І я порівнюю… думаю, чого я не заслуговувала на це?", – згадує ведуча.

Ровінська зізнається, що бували потепління у стосунках з Єгоровою. Однак це були оманливі моменти, після яких завжди все ставало, як раніше. Водночас дитиною у неї не було усвідомлення, що щось в не так. Мовляв, терпіла та думала, що інакше бути не може.

"Я не знала, що це дивно. Коли ти живеш у цьому, то думаєш, що у всіх це так, їх "метєлять" і вони літають по дому. А потім їм "Та йди до мене. Я ж тебе люблю. Я просто втомилася, просто про тебе піклуюсь". І я от думала, що це нормально. І треба це терпіти, це ж твої батьки.

І коли мені зараз пишуть "Не можна так з мамою". Та можна. Можна з ким завгодно. Не можна з дітьми бути людиною, яка гнобить і так себе поводить... І не треба писати "Тебе бог накаже", "Тобі карма прилетить". Нехай так думають ті, хто так чинить", – впевнена Стася, яка нині сама виховує трьох дітей.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Sia Rovinska (@sia_rovinska)

Ровінська розповіла, що після припинення стосунків з матір’ю у неї поліпшилося психологічне та фізичне здоров’я.

"Я набагато краще стала себе почувати, коли я повністю перестала спілкуватися… Я стала набагато більш впевнена в собі, щаслива, спокійна, я стала нормально спати.

Я реально читаю стільки коментарів "Як можна так на маму. Яка б там мама не була. Та це гріх. Тобі твої діти так скажуть". Ну якщо, я буду такою, як моя мама, і діти це мені скажуть, то я заслужила. Треба такою не бути. Це просто жесть. Нав’язані нашим оточенням, суспільством штуки: мовчи, не кажи. Та йдіть нафіг. Чому я повинна мовчати, постійно бути в стресі й таке інше, щоб всі просто думали, що все добре. Це погано. Люди потім мучаться…", – вважає Стася і пригадує, як на фізичному рівні плекала наслідки стресових стосунків з Єгоровою.

"(Були - ред.) панічні атаки, алергії, втрачала свідомість кожного тижня… Мама знала, але ставилася до цього так, типу: "Ой ти слабенька... Піди спортом позаймася, вітамінчики попий", – розповіла ведуча.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Sia Rovinska (@sia_rovinska)

Вона також пригадала, що на її відносини з мамою сильно вплинув тоді ще бойфренд, а нині чоловік Ярослав.

"Я відчула себе в спокою з ним… Він мене, в тому числі, не раз захищав від мами. Просто давав відсіч, не фізичну. Але він просто дав їй зрозуміти, що вона не може впливати на мене, бо я з ним", – пригадала Ровінська.

"Давай опустимо те, хто вона. Просто мама та донька. І таке буває у різних комбінаціях. І це нормально – виходити з токсичних стосунків хто б це не був. Треба мати сміливість собі в цьому зізнатися", – сказала вона.

Нагадаємо, нещодавно Ровінська відзначила 30-річний ювілей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Не спілкуюся з нею вже понад рік": старша донька Єгорової прокоментувала її пост про Путіна

"Знаю тебе більшу частину життя": донька Єгорової привітала чоловіка з річницею у Нью-Йорку

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів