Усик розказав про плани на поповнення сім'ї і відповів, чий Крим

26 вересня 2022, 17:30

Боксер Олександр Усик, який нещодавно повернувся в Україну разом із дружиною, розказав про плани на поповнення сім'ї.

В інтерв'ю програмі "В гостях у Гордона" він також відповів на завжди актуальне для нього питання: "чий Крим?".

За словами спортсмена, троє дітей для нього - не кінцевий результат.

 
Подружжя виховує троє дітей: доньку Лізу та синів Кирила і Михайла

"Ще хочу. Дружину треба підготувати до цього", - зазначив Усик.

Спортсмен розказав, що хотів би п'ятьох дітей у своїй сім'ї, щоб покращити демографічну ситуацію в Україні.

"Хотілося б п'ять. Велика родина для того, щоб підвищувалося зростання українців та україночок, треба щонайменше у сім'ї четверо дітей. Мінімум троє, а то й четверо. Тобто, двоє дітей замінюють тата і маму, одна – приріст, а там далі... Ну хотілося б. Ось є троє.

Діти готові: їм потрібна і сестра, і брат. Я також готовий. Я працюю в цьому напрямку. Я знаю, що жодних перешкод: знаєте, типу "я зароблю і народжу"... Усе херня. Можна працювати і заробляти, і народжувати, і ростити. Бог дає дитину - дає і на дитину", - зазначив боксер.

Усик також відповів на актуальне з 2013-ого року питання: "чий Крим?".

 
"Він наш. Він був є і буде. Я, знаєте, думав про це. Я вже казав на одній пресконференції... Я розумію, що якщо скажу я, вони напишуть, що це сказав Усик. Ці ресурси читатимуться краще

Мені не подобається, коли за мій рахунок харчуються і не попереджають про це. Я теж полюбляю грати та вмію, трохи, але вмію. Я пам'ятаю, як дивився відео "Залізна леді" (відео з прем'єр-міністром Британії Маргарет Тетчер - ред.)", - розказав він.

"Молода журналіста провокувала її на різні питання. Вона (Тетчер -ред.) каже: "Мила моя, я занадто багато часу працюю і зробила багато роботи над тим, щоби бути тою, ким я є. А ти хочеш одним питанням забрати мою славу. До побачення", - процитував Усик.

 
Боксер народився й жив у Криму до шести років. У 1999 вони з родиною знову туди повернулися з Чернігівської області. А у 2015-ому боксер покинув рідний півострів

"В 2014-ому було прикро, коли живеш там, а там вимикають водопостачання й світло київська сторона. А ти ж там живеш...

"Крим український. Його просто нахабно взяли. Прийшли люди, забрали, віджали. Я впевнений, якби були правильні накази в людей, в яких є яйця, вони б не змогли забрати Крим так швидко", - запевнив він.

Нагадаємо, у серпні Усик прийшов у костюмі козака на прессконференцію перед поєдинком із Джошуа та заспівав "Ой, у лузі червона калина".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Насрали, як завжди": дружина Усика показала, що зробив "русскій мір" із їхньою оселею в Ворзелі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів