"Не хочу стати тягарем": Салем розказав про страхи на війні та наслідки контузії

30 вересня 2022, 12:00

Телеведучий Даніель Салем, який під час своєї служби отримав контузію, розказав про її наслідки та свій стан здоров'я загалом.

В інтерв'ю програмі ProUA він також розповів, що мотивує його воювати і не падати духом.

"Щоб яйки були цілими. Перше, що військові питають: "Поглянь, там все ок?". Але, якщо не жартувати, але це не жарт, перше, про що я подумав, я не хочу стати тягарем для своїх побратимів. Нехай вб'ють, але я не хочу, щоб вони мене тягнули. Я важкий - 120 кілограмів. Я не хочу бути тягарем", - розповів Салем.

 

"Якщо мене десь підстрілять, вони скажуть: "Ні, він вмер". Навіть якщо я поранений, я хочу йти далі", - поділився телеведучий.

Захисник також зізнався, що наразі має серйозні проблеми зі здоров'ям.

"Треба прокапатися до кінця. Я нічого не чую на ліве вухо. У мене там утворилася кіста. Її треба вирізати, а я не хочу робити це зараз. Я п'ю ліки, які підтримують водний баланс. Зі спиною все ок, там якось видалили або заморозили нерв. В мене немає болю, який був. Я воював після", - поділився Даніель.

 

За словами Салема, для нього дуже важливо захиистити свою країну від ворога.

"Найголовніше, що в нас є - дух, мотивація. Ми дуже круто показали, що не завжди кількість - це важливо. По-перше, це вдячність. Це борг, якщо можна так казати і не здаватися при цьому егоїстичним покидьком. Я повинен своїй країні. Вона мене народила, я тут їв, спав, заробляв гроші. В мене є досвід. Я знаю, як працює зброя. Якщо я можу, тоді хто, якщо не я?", - зазначи він.

 

А ще чоловік розказав про свої страхи.

"Я завжди боюся, я ще той сикун. Мама мені говорила: "В тебе голова на плечах та кросівки на ногах. Іди щось роби". Я думаю, що моє особисте кредо - це зробити так, щоб коли ти будеш помирати, тобі не було соромно", - підсумував він.

Нагадаємо, ще в перший день війни Даніель прийняв рішення про вдочеріння дівчинки, якій потрібна сім'я.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Я народився у правильній країні і правильну країну захищаю": Даніель Салем розповів, як ледь не загинув на передовій

Положинський підбив підсумки своїх 3 місяців у ЗСУ та відповів на закиди про "зірковий" статус

"Моя жертва не даремна": актор Стороженко повідомив про поранення на передовій

Тополя про ризик потрапляння в полон: Думав, чи зможу вбити себе

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів